Ünlü Medyum

Ünlü Medyum

Medyum manevi dünya ile bağ kuran kişilerdir. Ünlü medyum diye anılmak isteyen birçok medyum vardır. Gerçek medyumlar ün, şan şöhret peşinde değildirdir. Gerçek bir medyum ünlü medyum olmak için çabalamaz. Gerçek medyumun asıl amacı insanlığa elinden geldiğince hizmet etmektir. Ünlü medyum olmak için uğraşan medyumlar ise büyük bir yanlışın içindedir.

Ünlü Medyum Ünlü medyum
Ünlü Medyum

Medyumlar kendilerinden yardım isteyen dertlerine derman olmalarını isteyen insanlar için görevlerini yerine getirmekle yükümlü insanlardır. Diğer insanlardan bir üstünlükleri yoktur sadece onlara verilmiş olan bir özellik onları ünlü yapmaz. Ün peşinde olan medyumdan ise gerçek medyum olmaz. Medyum olarak görevini en iyi şekilde yerine getirmeye çalışan medyumlar gerçek medyumlardır.

Ünlü medyum olmak için çabalayan kişiler aslında medyum bile değildir. Çabaları bu yönde olan kişilerden size zarardan başka bir şey gelmez. Kendilerine bile yararları olmayan kişiler insanlığa da yardım edemezler. Medyum olarak gerçeği bilen ve gören kişilerden yardım almanız gerekir.

Ünlü Medyumlar Hakkında

Medyumluk mesleği zor ve meşakatli bir meslektir. Görevleri için elinden geleni yapan medyumlar sizlerin rahata ermesi için her daim çalışmalıdırlar. Günümüzde çoğu medyum bunu yapmak yerine başka yollara başvurarak insanların umutları ile oynamaktadır. Üzücüdür ki böyle medyumlar aramızda vardır ve her zaman olmaya devam edecektir. Bu nedenle gerçek medyum bulmak için öncelikle araştırma yapmanız çalışacağınız medyum hakkında bilgiler edinmelisiniz. Çalışmaya karar verdiğiniz medyum ne kadar iyi size ne kadar yardımcı olacak bunu bilmeniz gerekir.

Medyumlar hakkında detaylı bilgilere ulaşmak kolay değildir. İnternet ortamında çok güvenilir olmayan bir çok medyum vardır. Gerçek medyumu bulmak için daha önce o medyum ile çalışmış birisi ile iletişime geçmeniz fikir almanız ve araştırmalar yapmanız gerekmektedir. Ancak bu şekilde güvenilir medyum bulabilirsiniz.

 

Medyum Büyüleri

5 Medyum Yorumları -“Ünlü Medyum

 1. Yıldız

  Medyum Baransel hakkında yorumları okudum hepsi gerçek gibi ve olumlu yorumlar mevcut fakat hala daha tam karar verebilmiş değilim bu konuda Baransel hoca ile çalışan arkadaşlar bana yardımcı olabilirler mi? Yorum yazarmısınız arkadaşlar

 2. MELİS

  ÜNLÜ MEDYUM ARIYORUM İSMİ DUYULMUŞ VE GERÇEKTEN GERÇEK MEDYUM OLAN BİR MEDYUM ARIYORUM. MEDYUMLAR ARASINDA EN İYİSİNİ BULMAM LAZIM Kİ BENİM İŞİMİ ÇÖZEBİLSİN MEDYUM OLARAK BARANSEL HOCANIN İSMİNİ ÇOK DUYDUM VE ÜNLÜ OLDUĞUNUDA DUYDUM BU KONUDA BANA YARDIM EDİN DE ONUNLA ÇALIŞAYIM

 3. zeyno

  Merhaba ben Medyum Baransel beyle çalışmak istiyorum acaba nasıl bir medyum hakkında yorum yapabilecek olan var mı?

 4. DİDEM G.

  MERHABA MEDYUM BARANSEL HAKKINDAKİ YORUMLAR ÇOK İYİ BENDE ONUNLA ÇALIŞSAM MI ACABA. ÜNLÜ BİR MEDYUM OLDUĞUNU DUYDUM DOĞRU MU

 5. Memed

  BEN BARANSEL HOCAMLA ÇALIŞTIM KENDİSİ DİĞER MEDYUMLAR GİBİ DOLANDIRICI KESİNLİKLE DEĞİL DOLANDIRICILIK YORUMLARINA İNANMAYINIZ BENİ ÇOK İYİ DİNLEDİ VE İŞİMİ ÇÖZDÜ GERÇEKTEN HAKKINI VEREN BİR MEDYUM TEŞEKKÜRLER HOCAM.

Yorumlar