Süryani Büyüsü

Süryani Büyüsü

Büyülerin büyüsü olan Süryani Büyüsü adını süryanice yazılmasından almaktadır. Bu büyüyü en etkili yapan da Medyumların Medyumu Baransel’dir.

Süryani büyüsü nasıl yapılır ve hangi medyum tercih edilmelidir bu konuda kararsız iseniz Medyum Baransel size yardımcı olacaktır. En etkili büyüleri yapan Baransel hoca ile konuşmadan başka bir medyum ile çalışmamalısınız.

Süryani büyüsü süryani büyüsüEğer istanbul’da Süryani Büyüsü yaptırmak istiyorsanız Medyum Baransel ile iletişime geçebilirsiniz. En kısa zamanda sonuç alacağınız bu büyü hakkında uzman olan Baransel sizlere yol gösterecektir. Günümüze kadar edindiği engin tecrübesi ve İbranice, süryanice gibi dilleri iyi bilmesinden dolayı en etkili sonucu sizlere sunmak için çalışmalar yapıyor.

Süryani Büyüsü en etkili büyü çeşitlerindendir. Süryani Büyüsü Gerçek bir medyum tarafından yapıldığı zaman etkisini kısa sürede gösteren ve kesin sonuç alınan büyülerdendir. Süryani Büyüsü yaptırmadan önce mutlaka bir medyuma danışmalısınız. Medyum Baransel hoca süryani büyüsünden yaklaşık bir hafta içerisinde sonuç alarak sizler için en iyisini yapmaya çalışmaktadır. Süryani büyüsü etkilerini bir hafta içerisinde göstermektedir ve yapılan bu büyü çeşidi oldukça etkilidir. Süryani Büyüsü etkilerini uzun yıllarca gösterebilir.

En etkili büyü çeşitleri arasında yer alan büyü geçmiş zamanlardan günümüze kadar geçerliliğini sürdürmüştür. Bu büyü çeşidi çok eski zamanlardaki ilim sahibi insanlar tarafından keşfedildiği söylenir. Günümüzde de çok kişi tarafından yapılması istenen bir büyü çeşididir. Sizde hangi büyü çeşidini seçmekte kararsızsanız eğer hocamıza danışabilirsiniz. Size en uygun olan büyüyü seçmenizde yardımcı olacaktır.

Bu büyü çeşidinin bir çok kolu vardır. Siz nasıl bir büyü yaptırmak istiyorsanız ona uygun olarak hazırlanması gerekir. Sizin istekleriniz doğrultusunda Medyum Baransel en uygun olan çeşidini seçerek çalışmalarına başlayacaktır. Güvenilir medyum olan Medyum Baransel‘in yapmış olduğu süryani büyülerini internetteki sayfamızdan okuyabilir ve sonuçlarına bakabilirsiniz. Birçok kişi bu büyü çeşidini yaptırmış ve %100 olumlu sonuçlar almıştır. Sizde bu büyü çeşidini yaptırmak istiyorsanız hocamıza mail atmanız yeterlidir.

Medyum Baransel baranselhocam@hotmail.com email adresinden ulaşabilirsiniz.

Medyum Büyüleri

75 Medyum Yorumları -“Süryani Büyüsü

 1. DERİN

  BEN SÜRYANİ BÜYÜSÜNDEN 12 GÜNDE NETİCE ALDIM.MEDYUM BARANSEL GERÇEKTEN SÜRYANİ BÜYÜSÜNDE 1 NUMARA

 2. izmirli

  süryani büyüsü yaptırmak günahmı ve tehlikelimi hocam.bende istiyorum ama korkularım var

 3. allah razı olsun sizden

  eşimle ayrılma konumuna geldik ve mahkeme günümüze 2 ay kala baransel hocamla iletişime geitim.aslında anlaşmalı boşanacakdık eşimle ben hiç razı degildim ama bazı şeyler yürümeyince yürüyümü.bu işin bir çıkar yolu varmı diye araştırırken medyum yorumlarının oldugu sitelere denk geldim ve medyum baransel hocamı buldum.süryani büyüsünüde araştırmıştım daha önce.hemen kararımı verdim ve başladık çalışmaya.
  16 gün devam etti aralıksız işlemler. ve şimdi çok şükür eşimle iyiyiz.boşanmakdan vazgeçti eşim.bir hata yaptık ve bunu bir daha yapmayalım dedi.ne kadar teşekkür etsem azdır medyum baransel hocama.o yüzden medyum tavsiyelri arasında baransel hocamda aklınızda bulunsun

 4. battımm

  merhaba baransel hocam benimde bir iş yerim var ve işlerim gün geçtikçe kötüye gidiyor.süryani büyüsü ticari konular içinde yapılabilirmi yoksa sadece aşk konuları içinmi yapılıyo

  1. SAMAN

   BEN EŞİM VE İŞİM İÇİN YAPTIRDIM İŞLEM EŞİMLE BARIŞTIM İŞLERİMDE YERİNE OTURDU HEMDE 16 GÜN SÜRDÜ YAPTIRMAK İSTERSENİZ ZAMAN KAYBETMEDEN BARANSEL HOCAYLA ÇALIŞMANIZI TAVSİYE EDERİM.

 5. KİLİSLİ

  BENDE KİLİSDE YAŞIYORUM.BURDA ÇOK HOCA GEZDİM AMA HİÇ BİRİ ÇÖZÜM OLAMADI.SONRA İNTERNETTEN ARAŞTIRMAYA KARAR VERDİM VE MEDYUM YORUMLARINA DENK GELDİM.O KADAR ÇOK MEDYUM İSMİ VE MEDYUM SİTESİ VARKİ.AMA BENİM DİKKATİMİ BARANSEL HOCANIN YAPTIĞI SÜRYANİ BÜYÜSÜ ÇEKTİ.MAİL ATTIM KENDİSİNE CEVAP VERMESİNİ BEKLİYORUM.

 6. arda / teşekkür ederim

  süryani büyüsü denince aklınıza ilk gelen isim baransel hocam olsun.harika ötesi çalışmalar yapıyor ve süryani büyüsü baransel hocamdan diyorum

 7. büşra

  baransel hocam 3 yıllık ilişkim var ve ben artık evlenmek istiyorum.süryani büyüsü yaparak bizi evlendirebilirmisiniz ve maliyeti ne kadar olur bana

 8. endişeli

  süryani büyüsü kandil günlerinde yada mübarek günlere denk gelirse işlem tutarmı hocam.yada süryani büyüsü yaptırmanın şartları varmı

  1. Alpiz

   Sayın arkadaşım burdan baransel hoca Size cevap veremez kendisiyle mail yada telefon yoluyla görüşebilirsiniz daha ayrıntılı bilgi verir size ben öyle bişey olduğunu düşünmuyorum her şekilde yapılan büyü etkisini gösterir tabi baransel hoca tarafından yapılıyorsa oda…

 9. oldu beeee

  2 kere kandırıldım ve medyum baransel hocama süryani büyüsü yaptırmaya karar verdim.valla niye yalan söyliyim başlarda umudum yoktu ama işlem bitince bide baktim ilk adımlar atılmaya başladı.dedim büyüksün allahımmm,ve buna aracı olan baransel hocam.çok çokk teşekkür ederim

 10. süryani büyüsü

  saygıdeğer medyum baransel hocam benimde sizin yardımıza ihityazım var.acaba süryani büyüsü fiyatınız nekadar.

 11. begüm

  ben daha önce farklı bir hocaya papaz büyüsü yaptırdım ve tam 3 ay oayalandım.artık zaman kaybetmeye tahammülüm yoktu ve baransel hocama en kısa sonuç alabilecegim büyü çeşidini sordum oda bana süryani yapalım dedi.bana biraz tuzluya maal oldu ama yapcak bişeyim yoktu.gülü seven dikenine katlanırmış dimi arkadaşlar.kısa sürede sonuç için bende aynen baransel hocam gibi süryani büyüsü diyorum

  1. Ssss

   Nekadara maloldu.?

 12. çokk acilll

  baransel hocam çokk azil sizinle görüşmek lazım bana telefln numaranızı verirmisiniz.

 13. güngör

  süryani büyüsü iki kişiyi ayırmak için yapılırmı hocam.
  ben iki kişiyi ayırmak istiyorum biliyorum günah ve belkide yapmıcaksınız bu işlemi ama lütfen yardımcı olun çünkü benim canını çok yaktılar

  1. İstanbullu

   istanbulda süryani büyüsü yapan medyumların içinde en çok tavsiye edilen medyum sizsiniz. bu başarınızdan ve medyumluk tecrübelerinizden bende faydalanmak istiyorum.

 14. atalay

  3 aydır ayrı oldugum kız arkadaşıma baransel hocamın yaptıgı süryani büyüsü sayesinde tekrar kuvştum.dilerim bir ömür boyu hiç ayrılmayız ve evliliğimiz en kısa sürede olur

 15. SULTAN

  MERHABA ARKADAŞLAR BARANSEL HOCAYLA BENDE SÜRYANİ BÜYÜSÜ İÇİN ÇALIŞTIM. HOCAMIN YAPTIĞI İŞLEM ÇOK ETKİLİ OLUP KISA SÜREDE SONUÇ VERDİ..16 GÜN SÜRDÜ ÇALIŞMAMIZ ALDIĞIM SONUÇTAN MEMNUN KALDIM EŞİMLE ARAMIZDAKİ TÜM BUZLAR ERİDİ EMEKLERİNE SAĞLIK HOCAM…HERKESİN YAPTIRIP OLUMLU SONUÇLAR ALIP MUTLU OLMASI DİLEĞİYLE….

 16. Sevda

  Herkese merhaba, süryani büyüsü dedikleri şey çok etkili ve kısa sürede sonuç veriyor. Özellikle baransel hoca tarafından yapılan işlemler kalıcı ve daha etkili oluyor.Benim 9 gün sürdü çalışmam sonuç aldım herkese çalışması için tavsiye edebilirim sonuçta paranız boşa gitmemiş oluyor ve mutlu oluyorsunuz.

 17. BAHAR

  YANİ ÇOĞU YAPILAN İŞLEM AYNI HEMEN HEMEN AYNI SORUNLARDAN DOLAYI YAPILIYOR BÜYÜLER. BENDE AİLEVİ SORUNLARDAN KAYNAKLANAN Bİ NEDENDEN DOLAYI YAPTIRDIM BAŞTA FARKLI BİR İŞLEM YAPTIRICAKTIM AMA SONRADAN SÜRYANİ BÜYÜSÜ YAPTIRMAYA KARAR VERDİM EN DOĞRU KARAR OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM ÇÜNKÜ ÇOK İYİ SONUÇ ALDIM. KESİNLİKLE EN İYİ MEDYUMLARDAN BİRİ BARANSEL HOCA ÇALIŞMAK İSTERSENİZ GÜVENLE ÇALIŞABİLCEĞİNİZ MEDYUMLARDAN BİRİSİ KENDİSİ. TAVSİYE EDERİM….

 18. TINTIN

  Baransel hocayla çalışmak isteyenler için yazmak istedim bende aldığım sonuçtan çok memnun kaldım sizler içinde memnuniyetimi belirtmek istedim. Nişanlım için süryani büyüsü yaptırdım ben üzerinde yapılı olan büyüyü bozdu önce sonra da süryani büyüsü yaptı çok etkisini gördüm hayatımı olumlu şekilde etkiledi. Ben güvenilir medyum arayanlar için baransel hocayı tavsiye ederim…Gerçekten çalıştığınıza pişman olmıcaksınız.

 19. Süryani Büyüsü

  MEDYUMLAR HAKKINDA ARAŞTIRMA YAPARKEN BARANSEL HOCAYI BULDUM HEMDE SÜRYANİ BÜYÜSÜ YAPTIĞINI ÖĞRENDİM HEMEN KENDİSİYLE İLETİŞİME GEÇTİM. KENDİSİ MARDİN DE OLDUĞU İÇİN KONYA DAN İŞLEM YAPTIRDIM. 9 GÜN SÜRDÜ 13. GÜNDE OLMASINI İSTEDİĞİM HERŞEY OLMAYA BAŞLADI. ŞOK ŞAŞIRDIM MUTLUDA OLDUM HOCAMA EMEKLERİNDEN DOLAYI TEŞEKKÜR EDİYORUM….YİNE OLSA YİNE BARANSEL HOCA DERİM AMA ÖZELLİKLE SÜRYANİ BÜYÜSÜ İÇİN ÇALIŞMANIZI TAVSİYE EDERİM.TEŞEKKÜRLER.

 20. BARANSEL HOCA

  Daha önce dolandırıldım bir kaç kez. Tavsiye üzerine baransel hocayı buldum daha kendisine süryani büyüsü yaptıran bir akrabamız sayesinde ulaştım kendisine. Durumum oldukça karmaşık ailevi sorunlar vardı. Medyuma ihtiyacım vardı oda baransel hoca oldu. Süryani büyüsü işlemi için çalıştım bende 16 gün içinde işim oldu. Dolandırılmadım param boşa gitmedi aldığım sonuçtan memnun kaldım. Sizler içinde hocanın en iyi medyum olduğunu söylemek istedim. Kendisi yoğun olduğunu için her zaman ulaşmak zor oluyor ama sonuçta işinizi yapıyor. Teşekkürler hocam…

 21. Selin

  Süryani büyüsünden çok iyi sonuç aldım medyum baransel ile çalışmakonuşuyorum isterseniz özellikle Süryani için çalışmanızı tavsiye ederim.

 22. Damla

  Arkadaşlar papaz büyüsü yaptırmak için baransel hocayla iletişime geçtim ama sonradan Süryani büyüsü yaptırdım daha etkili ve 9 gün sürdü işlemin 12.günde olmasını istediğim şey oldu en iyi sonuç veren medyum baranselle çalışmanızı tavsiye ederım.

 23. BARANSEL HOCAMM

  32 yıldır mutsuz olupta sonradan mutlu olmak büyük şans heralde medyum baransel ile yaptığımız çalışmadan sonra hayatım bambaşka bir boyuta girdi Süryani büyüsü o kadar işe yaradı ki burdan anlatılacak gibi bişey değil yani kesinlikle çalışmanızı ve Süryani büyüsü yaptırmanızı öneririmm teşekkürler …..

 24. BUKET

  Süryani büyüsü yaptırmak isteyen herkese baransel hocayı tavsiye ediyorum. En iyi sonuç veren medyum lar dan biri olan baransel hocayla 9 gün süren çalışmamız sonrası çok iyi sonuç aldim evlilik hayatım bitmek üzereydi hocam sayesinde hersey düzeldi emeklerine sağlık

 25. Aşk Olsun

  Medyum baransel Kıbrıs’ta olmama rağmen uzaktan yaptığı Süryani büyüsü çok iyi tuttu şimdiye kadar bı çok hocayla çalıştım ama sonuç alamamistim.16 gün süren işlemden sonra aldığım sonuç beni çok mutlu etti. Çalışılması gereken en iyi medyumlar dan birisi baransel hoca herkese tavsiye etmek isterim bende….

 26. yalnız adam

  merhaba hocam sizin mehdinizi çok duydum bende süryani büyüsü yaptırmak istiyorum fakat sizinle telefonda görüşme şansımız yokmu

  1. Safinaz

   Merhaba, baransel hoca yoğunluktan dolayı sürekli telefonla konuşamıyor önce mail yoluyla iletişime geçiyorsunuz. Daha önce işlem aşamasında telefonla görüşmeye başlıyorsunuz. Her kesede süryani büyüsü yapılmıyor. Önce bakım yapıyor hoca sonra işlem yapılması gerekiyorsa başlıyor işleme. Ama yinede kesin cevapları hoca dan alabilirsiniz. Bi görüşün isterseniz.

 27. derya

  Bundan 5 ay önce 7 yıllık evli olduğum eşimden ayrıydım ne yaptıysam geri döndüremedim bir çok medyuma işlem yaptırdım ama hiç birinden sonuç alamadım bir arkadaşımın tavsiyesiyle medyum baransel hocayla tanıştım ve işlem yaptırmaya balşladım eşim 15 gün içerisinde eve geri döndü bir dediğimi iki etmiyor ilk günkü gibi çok mutluyuz sıkıntılarımız sona erdi allah medyum baransel hocadan razı olsun

 28. ahmet

  daha önce medyumlara hiç inanmazdım bir kaç medyum tarafından dolandırıldıktan sonra iyice inancımı yitirdim sonunda baransel hocayla tanıştım 7 gün önce bana süryani büyüsü işlemi yaptı sonuçları almaya başladım herşey istediğim gibi gidiyor gercekten işinin ehli bir insan

 29. Dilek

  Ben eşim için kısa sürede etkili olması için süryani büyüsü yaptırdım. Baransel hocayla çalıştım çok iyi sonuç aldım diyebilirim çünkü 9 gün süren işlem sonrasında eşimde ciddi anlamda değişikler oldu bence çalışmanız gereken medyumlar dan birisi baransel hoca.

 30. ÖZLEM

  MEDYUM BARANSEL HAKKINDA ARAŞTIRMA YAPTIM ASLINDA KENDİSİNE BAĞLAMA BÜYÜ SÜ YAPTIRICAKTIM AMA KISA SÜRE DAHA ETKİLİ BİR İŞLEM OLAN SÜRYANİ BÜYÜSÜ YAPTIRMAYA KARAR VERDİM SONRADAN BENİMDE İŞLEMİM 9 GÜN SÜRDÜ VE 12 GÜNDE ETKİSİNİ GÖRMEYE BAŞLADIM DAHA ÖNCE YİNE NİŞANLIM İÇİN BAŞKA MEDYUMLARA İŞLEM YAPTIRMIŞTIM AMA SONUÇ ALAMAMIŞTIM. ŞİMDİ KESİN SONUÇ ALDIM VE MUTLUYUM….TEŞEKKÜRLER.

 31. Mine

  Sürekli eşimle aramıza giren kara kedi kaynanam için bende en sonunda süryani büyüsüne başvurdum. O kadar kötü şeylere maruz kalıyordum ki anlatılcak gibi değil yani. Tavsiye üzerine baransel hocayla çalıştım bende kaynanamı hayatımdan uzaklaştırdım sonunda. 16 günde sonuç aldığım süryani büyüsünü herkese tavsiye ediyorum özellikle medyum baransel ile yapılan süryani büyüsünü kesinlikle denemelisiniz….

 32. HAYATİ

  hocam merhaba benim ismim hayati size İzmir’den yazıyorum izmirde birçok medyum aradım ve araştırdım. İzmir medyum olarak sizin en iyisi olduğunuzu duydum sizinle çalışmak istiyorum bana yardımcı olun lütfen. Sevdiğim kız başka bir erkekle gitmeden önce onu geri çevirmemiz lazım çok kötü durumdayım.

 33. Nurnisa

  Hocam merhaba bende Süryani Büyüsüne çok inanıyorum etkisininde çok fazla olduğunu düşünüyorum Süryani Büyüsü yaptırmak istiyorum hocam nasıl yapabiliriz.

 34. Kandırıldım

  Arkadaşlar adını vermek istemediğim bir medyum tarafından kandırıldım, dolandırıldım 🙁 adını vermekten korkuyorum. Medyum Baransel ile o medyum arasında kalmıştım. Medyum baransel hakkında bir çok iyi yorumlar vardı herkes met ediyordu . Ancak içimden bir ses ilk o sahte medyum ile görüşmem gerektğini söyledi, aradım beni ikna etti evlilik büyüsü yaptığını söyledi ama şimdi telefonlarıma bakmıyor. Keşke Medyum Baransel ile çalışsaydım istanbul’da herkes memnun olduğu medyum, Medyum Baranselden.

 35. Helal KArdeşim

  Arkadaşlar, adı gibi medyum ve çalıştığımda anladım ki anlatıldığı gibi Baransel! Gerçek Medyum olup olmadığına karşı endişeliydim pek inanmam ben boyle seylere ancak Medyum Baranseli tavsiye ediyorummmm. hemde şiddetle tavsiye ediyorum. Gerçek Medyumların içinde en çok tavsiye edilen medyumda Medyum Baransel zaten.

 36. Gülşah

  MERHABA MEDYUM BARANSEL HOCAM, KOCAMA SÜRYANİ BÜYÜSÜ YAPTIRMAK İSTİYORUM KAÇ GÜN SÜRER TAHMİNEN. YADA BANA TAVSİYE EDECEĞİNİZ BAŞKA BİR BÜYÜ ÇEŞİDİ VAR MIDIR? SİZİN TAVSİYELERİNİZE UYARIM MEDYUM BARANSEL HOCAM.

 37. GELİN

  Hocam evde kaldığımı düşünüyorum ve umutsuzum, aklımda bir kişi var ama bana karşı yaşadığı aşkı evlilikle taçlandırmak istemediğini söylemiş bir arkadaşıma. Ben bu çocukla evlenmek istiyorum, evlilik büyüsü mü yoksa süryani büyüsü mü? Etliki bir büyü ile kısa sürede evliliğe ikna etmek için bana yardımcı olabilir misiniz hocam?

 38. keyfim yerinde

  teşekkürler hocam… arkadaşlar süryani büyüsü için medyum baransel ile çalıştığıma çok memnunum SÜRYANİ BÜYÜSÜNDE MEDYUM BARANSEL 1 NUMARA.

 39. Yinede umudum var

  Bugün baransel hocamla Süryani büyüsü islemimize başladık ayın 3 unde beni ara dedi etkisi ayin 8 inden sonra görülecekmis mutlaka yazacagim sonucu arkadaşlar

 40. Kararım kesin

  Arkadaşlar sizce papaz büyüsü mü yoksa süryani büyüsü mü daha etkili ? konu evlilik

 41. TOLGA

  Arkadaşlar istediğiniz büyüyü değil de size süryani büyüsünü önerirse BARANSEL HOCA sakın reddetmeyin ona bırakın. En güzel yaptığı büyü süryani büyüsüymüs meğer bende sonradan öğrendim. 21 gün sürecek dedi daha 18 gün oldu sonuç vermeye başladı süryani büyüsü.

 42. Yoncam

  Merhaba hocam, sevgilim beni terk etti bir büyü var “giden sevgiliyi geri getirme büyüsü” diye bunu yaptırsam kaç param gider? bir arkadaşım söyledi adınızı size başka bir büyü yaptırmış.

 43. isimsiz

  Baransel hoca gerçek bir medyum arkadaşlar. Erkek kardeşime yıllar önce kene gibi yapışıp allem edip kullem edip evlenen eşi için süryani büyüsü ile ayrılması için büyü yaptırdım. 19 günde sonucuna ulaştık, şimdi annesinin evinde kalıyor 1 haftadır kavga ettiler artık birleşmezler dedi hocam. ama garanti olsun diye boşanmaları için de bir işlem yaptırıcam üstünden biraz süre geçsin.

 44. ayşe

  baransel hoca çok anlayışlı biri 2 gün önce işlemlere başladık sabırsızlıkla bekliyorum

 45. Neslii

  Hocan Merhaba, okuduğum yorumlardan anliyorum ki siz Süryani büyüsü konusunda çok basarilisiniz bende sizinle çalışmak istiyorum. Mail mi atmam gerekiyor yoksa aramalimiyim. Süryani büyüsü için yardımlarınızı bekliyorum.

 46. CANGÜL

  HOCAM SİZE NASIL ULAŞABİLİRİM MAİL ATSAM ACABA DÖNÜŞ YAPARMISINIZ. ACİL SİZE UALŞMAM LAZIM.

 47. Nurgül

  Ben medyum Baransele Geçen hafta Süryani büyüsü yaptırdım şu an beklemedeyiz umarım başarılı sonuçlar alırız

 48. Gerçek Medyumlar kim

  Ben gerçek bir medyum arıyorum Süryani Büyüsü yaptırıcam onun için gerçek bir medyum ile çalışmak istiyorum.

 49. Özgül

  MERHABA SÜRYANİ BÜYÜSÜ YAPTIRANLAR BANA BURADAN YAZABİLİR Mİ ACABA NE GEREKİYOR SÜRYANİ BÜYÜSÜ İÇİN?

 50. GERÇEK MEDYUM

  BARANSEL HOCAM TAM ANLAMIYLA GERÇEK MEDYUM. MEDYUMLAR ARASINDA BENCE EN İYİ SÜRYANİ BÜYÜSÜ YAPAN MEDYUM ZATEN ÇOĞU MEDYUM SÜRYANİ BÜYÜSÜ YAPMAYI BİLMİYOR BİLE AMA BARANSEL HOCAM BU KONUDA UZMAN MEDYUM BEN BU KADAR İLİM SAHİBİ BİR MEDYUM DAHA TANIMADIM KENDİSİNE NE KADAR TEŞEKKÜR ETSEM AZ BENİM İŞİMİ ÇOK KISA SÜREDE ÇÖZDÜ UMARIM SİZİNKİNİDE ÇÖZER. TAVSİYE EDERİM

 51. Berke

  Merhaba acaba sevdiğim kişiyi kendime aşık etmek için Süryani Büyüsü yaptırsam olur mu?

 52. süryani büyüsü yaptırdım

  Ben İzmir’den yazıyorum Medyum Baransel’e Süryani büyüsü yaptırdım iyiki onun gibi güvenilir medyum ile çalışmışım yaptığı büyü 1 haftada etkisini göstermeye başladı 1 ay içindede ben istediğime kavuşmuş oldum. Süryani büyüsünde bende en iyi medyum Baransel Hoca

 53. İzmir Medyumları - Süryani Büyüsü

  İzmir’de çok medyum gezdim Süryani büyüsü yapan Medyum bulamadım fakat Baransel Hocam bu konuda uzman Süryani büyüsü hakkında çok derin bilgilere sahip bunları çok iyi kullanıyor bence çok iyi bir medyum kesinlikle güvenilir insanları dolandırmak yerine onları memnun ediyor.

 54. ZEKİŞ

  merhaba ben güvenilir medyum arıyorum tam 3 tane medyum tarafından dolandırıldım artık gerçek bir medyumla çalışmak istiyorum. Baransel hoca hakkında çok iyi yorumlar okudum herkes memnun bu adam bu kadar iyi mi gerçekten arkadaşlar eğer uzman medyum ise bende onunla çalışıcam buradan bana cevap yazın lütfen

 55. SÜRYANİ BÜYÜSÜ MEDYUM BARANSEL

  MERHABA BEN BARANSEL HOCAMA SÜRYANİ BÜYÜSÜ YAPTIRDIM KENDİSİ ÇOK İYİ BİR MEDYUM GERÇEKTEN HER İŞİMİ HALLETTİ ONUN SAYESİNDE RAHATA KAVUŞTUM.

 56. NUR SEVDA

  arkadaşlar bende süryani büyüsü yaptırmak istiyorum acaba Baransel hoca bu işi yapar mı? Süryani büyüsü çok zor yapılıyor diyolar.

 57. ali

  arkadaşlar çok dikkat edin. süryani büyüsünü gerçekten bilen ilmi yüksek birinin yapması lazım. kesilikle baransel hoca bu konuda kendini ispat etmiş bir kişidir, gözünüz kapalı işlem yaptırın.

 58. yusuf

  arkadaşlar derdi çok biri olarak baransel hocamın kapısını çaldım. rabbim hiçbir evlada bunu yaşatmasın. annemin başka bir adamla görüştüğünü öğrenince başımdan aşağı kaynar sulr döküldü. araştırmalarım ile yapılan yorumları dikkate alaran baransel hoca ile görüşmeye başladım. öncelikle annem ve görüştüğü o adam için soğutma büyüsü yaptı. sonrasında da annemin gözünün babamdan başkasını görmemesi için süryani büyüsü yaptı. işlemler bir ay sonunda tamamen etkisi gösterdi. allah razı olsun.bizi rezil olmaktan ve bir yuvanın yıkılmasından kurtardı.

 59. gamze

  beni terk edip başkasına giden sevgilim için süryani büyüsü yaptırdım. zaten büyü medyumlar vs önceden de bu konular hakkında meraklı olan biri olarak medyum baransel in bu konuda en iyilerinden biri olduğunu biliyordum. kendisine tam bir güvenle işlem yaptırdım ve beni hayal kırıklığına uğratmadı. sürekli gel gitleri olan ne sevgisi ne nefreti belli olmayan sevgilim kapımda kul köle şimdi.

 60. fundA

  medyum baransel ile bende çalışmaya başladım. daha 5 gün oldu ama süryani büyüsünün tutacağına inanıyorum. sonucu buradan yazarım arkadaşlar.

 61. selma

  ilk defa büyüydü medyumdu işlerini araştırıyorum. çok amansız bir aşka tutuldum senelerdir. medyum baransel in methini başka sitelerde de okudum. kendisiyle iletişime geçip süryani büyüsü yaptırdım. çok şükür o insan artık bana deli divane oluyor

 62. esma

  ben baransel hoca ile çalıştım. yıkılan yuvamı onun vesilesiyle kurtarıp kocamı yuvasına geri döndürdüm. allah razı olsun. kafamda onlara soru işaretiyle kendisiyle iletişime geçmiştim ama sonuç o kadar güzel ve hızlı oldu ki her şüphem için hakkını helal etsin.

 63. ayan

  süryani büyüsünde en iyi isim benim gözümde kendisi. eltim ve ben kocalarımızı kendimize daha çok bağlamak için kendisine işlem yaptırmıştık. beklediğimizden de iyi sonuçlar aldık allah razı olsun.

 64. çocuğum gözümün önünde eriyip bitiyordu

  merhabalar. ben size istanbul dan yazıyorum. 24 yaşında bir kızım var. kendisi gerçekten çok nasipli kısmetli biri. o kadar isteyeni oldu ki ama içi bir türlü birine ısınmadı.kimisi de kendisine yakıştıramadığı biriydi. bunlardan biri ahlaksızlığı görünümünden dahi belli olan mustafa adında bir çocuktu. alkolikti ve çapkın olduğu da bütün mahallenin dilindeydi. yolda gelen geçen kızlara laf atardı yakışıklılığına güvenerek yemediği halt kalmamıştı. istemeye geldiklerinde kocam onları kovmaktan beter ett tehditler savurarak evden çıktılar. bu konu üstüne çok durmadık tabi.aradan zaman geçtikçe kızımın içine kapandığını bize karşı hırçınlaştığını ve mustafa mustafa diye sayıkladığını duydum. büyü yapılmış olmasından şüphelenerek medyum baransel hocayla iletişime geçtim. kızıma süryani büyüsü yapıldığını yapan kişinin tarifini vererek söyledi. bozmak için benim yapmam gerekenleri anlattı,ben her şeyi yerine getirdim ve beklemeye başladık. zaman geçtikçe takrar kızım eski haline döndü, kendisi tamamen iyileştiğinde olanları anlattığımda hiçbir şey hatırlamadığını sanki bir kabusu yaşadığını söyledi. baransel hoca sayesinde kızım yanlış biriyle evlenmekten, heba olmaktan belki aklını kaçırmaktan kurtuldu. allah razı olsun kendisinden, kimsenin evladının başına böyle kötülükler gelmesin inş.

 65. emine

  ben de baransel hocaya süryani büyüsü yaptırıp çok memnun kalan biri olarak burdan paylaşmak istedim. kendisiyle iletişime geçtiğinizde dahi size o kadar güven veriyor ki yapılan yorumların boşuna olmadığını anlıyorsunuz. böyle bir derdiniz varsa kendisi kesinlikle bir numaradır, bilginiz olsun.

  1. Umutsuz

   Emine irtibata geçebilir miyiz?lütfen

 66. ceren

  medyum barensel hocama gittiğimde çok derin aşk acısı çekiyordum. bana ayrıldığım sevgilimin süryani büyüsü yaptırdığını söyledi tarifini de vererek. gözümün ondan başkasını görmemesi ve köpek gibi kulu kölesi olmam için bana büyü yaptırmış artık benden vazgeçince de kendisi ayrılmış. bunun yüzünden bütün kısmetlerim de kapanmış. medyum barensel de büyüyü bozmak için işlem yaptı ve ben de bu aşktan kurtulldum.

 67. efsane

  BENİ KURTARDIN HOCAM BU PAPAZ BÜYÜSÜNDEN ,İŞİM YOLUNA GİRDİ HAYATIMIN AŞKINI BULDUM ,YA BEN NE KADAR TEŞEKKÜR ETSEM AZ SANA HOCAM ,SADECE TEBRİK EDİYORUM İŞİNİZİN OLMASINI İSTİYORSANIZ MEDYUM BARANSEL .DİYECEK SÖZÜM YOK ,SADECE AYAKTA ALKIŞLARIM .VE HER SİTEDE YAZACAĞIM VEFA BORCU ….

 68. Elvan

  Hocam banda yardım edin

 69. Sultan

  Merhabalar

Yorumlar