Soğutma Vefki

Soğutma Vefki

Kişileri birbirlerinden soğutmak için yapılan vefk çeşitlerinden olan Soğutma Vefki kişiler arasına soğukluk girmesi amacı ile yapılır. Genellikle büyü yaptırmanın daha tehlikeli olacağını düşünen kişiler tarafından yaptırılan vefk çeşididir. Bu vefk ile kişilerin arası açılmaya başlar. Bazen arasına soğukluk isteksizlik girer bazen ise bu tartışma ile olur belirli sebeplerden dolayı vefk yapılan iki kişi birbirinden soğur.

Soğutma Vefki soğutma vefkiSoğutma Vefki, Soğutma büyüsü kadar etkili olan bu vefk çeşidini büyü yaptırmadan yaptırmış olursunuz. Vefkler kişilere doğrudan yapılan ilimlerdendir. Vefkler yapılırken belirli metodlar izlenir bunlara uyulmaması takdirde vefkler tutmaz vefkin etkili olması için yapılan sıralamanın doğru olması gerekir. Vefk yapacak kişinin bunları iyi bir şekilde bilmesi gerekir. Vefkler hakkında detaylı bilgilere ve ne yaptırmak istediğinize karar vermek için Baransel Hoca ile görüşebilirsiniz. Derdiniz vefk ile çözülebilecek gibi ise vefk işlemini kendini uygulayacaktır.

Soğutma Vefki için Baransel Hoca

Vefkler konusunda uzmanlık alanı okumuş ve bu konuda deneyimli olan Medyum Baransel sizlere her konuda yardımcı olabilir. Medyum Baransel her türlü vefk işleminizi yapabilir. Vefkler konusunda deneyimlerini sizler için kullanmaktan çekinmeden Medyum Baransel ile iletişime geçebilir istemiş olduğunuz vefk hakkında bilgi olabilirsiniz. Medyumlar arasında en iyi vefk yapan medyum olarak bilinen Baransel Hoca ile sizde vefk çalışması yaptırabilirsiniz.

 

 

 

VEFK ÇEŞİTLERİ

Aşk Vefki

Aşk Vefki ayrılmış olan çiftleri tekrar birleştirmek için yapılan son derece etkili bir vefkdir. Aşk vefkide diğer vefkler gibi önemli ve titizlikle yapılması gerek bir vefkdir. Vefki yaptırmadan önce mutlaka araştırma yapmanız gerekir.
Bağlama Vefki

Bağlama Vefki arasında soğukluk olan kişiler için yapılan vefkdir. Bir kişinin size bağlanmasını ve sizden başkasını görmesini istemiyorsanız Bağlama Vefki yaptırmanız gerekmektedir. Bağlama Vefki yapılmadan önce iyice düşünülmelidir. Vefkleri en etkili şekilde yapan Medyum Baransel Hoca‘ya mutlaka danışın. Medyum Baransel bu konudaki tecrübelerini sizlerle paylaşmaktadır.


Soğutma Vefki
Papaz Büyüsü Vefki
Ayırma Vefki
Geri Getirme Vefki
Birleştirme Vefki
Evlilik Vefki
Kısmet Vefki
Sevgi Vefki
Muhabet Vefki
Sevgili Vefki

Medyum Büyüleri

7 Medyum Yorumları -“Soğutma Vefki

 1. Türkan

  Merhaba ben eski sevgilimi kendimden soğutmak istiyorum büyü yaptırmakta istemiyorum ama nasıl yapacağımı bilmiyorum acaba soğutma vefki sayesinde eski sevgilimi kendimden soğutabilirmiyim? Soğutma Vefki ne kadar etkili olur?

 2. Fadime

  Merhaba Baransel Hocam ben eşimi kardeşlerinden soğutmak istiyorum çünkü kardeşleri bizim evliliğimizi bir türlü kabul edemedi sürekli eşimi bana karşı doldurup tartışmamızı sağlıyorlar eşimin kardeşlerinden uzaklaşmasını istiyorum bunu büyü ile değilde vefk ile yapabilirmiyiz. Medyumlar vefk yapıyor mu? Soğutma vefki benim sorunumu çözer mi?

 3. HÜSEYİN

  MERHABA HOCAM BEN İZMİRDEN YAZIYORUM İZMİR MEDYUMLAR ARASINDA SİZİN ADINIZI ÇOK DUYDUM VE SİZE DANIŞMAK İSTEDİM. MEDYUM OLARAK BANA SOĞUTMA VEFKİ İLE İLGİLİ YARDIM EDERMİSİNİZ? EVLİĞİM VE ÇOCUKLARIM VAR AMA ESKİ NİŞANLIM BİR TÜRLÜ PEŞİMİ BIRAKMIYOR BUNUN İÇİN KARIMLA ÇOK KAVGA EDİYORUM VE EVLİLİĞİM BİTMEK ÜZERE LÜTFEN ESKİ NİŞANLIM BENDEN UZAKLAŞSIN ARTIK PEŞİMİ BIRAKSIN.

 4. sedef

  Onların arasını bozmak birbirlerinden soğutmak istiyorum nasıl olurda beni 5 yıldır sevdiğini bırakıp bir başkasına gider aklım almıyor benim beni deli gibi seviyordu bence o kız sevdiğime büyü yaptırdı ve kendisine aşık etti hocam bunu anlayabilirmiyiz?

 5. Filiz Sevgi V.

  Medyum arıyorum aslında soğutma büyüsü yaptırmak istiyorum ama soğutma vefkide etkili olur dediler acaba nasıl yapılıyor ve tutuyor mu gerçekten ?

 6. Gazel

  Hocama nasıl teşekkür etsem bilemedim istediğime kavuştum ve onlar ayrıldı bana yaptıkları kötülükler yanlarına kalmadı artık çok mutluyum medyumun en iyisiyle çalıştığım içinde şanslıyım. çok teşekkürler hocam

 7. Zeynel

  Arkadaşlar bende Baransel hocayla işleme başladım ama daha 2 iki gün oldu kendisi 1 haftada biter bu iş dedi ama bilmiyorum hala tam olarak inanamıyorum acaba gerçekten olur mu yaptığı işlemler sonuç veriyormu?

Yorumlar