Medyum

Geçmişten bu günümüze kadar çalıştığı bütün insanları mutlu eden medyum ile çalışmak ister misiniz?

medyum medyumİnternette çalışma yapacak güvenilir bir hoca bulmak size zor gelebilir. Hatta bu internet sitelerinde yazan yorumların içinde kaybolarak kendinizi çaresiz bile hissedebilirsiniz. Bu çaresizliğe kapılmayın Baransel Hoca ile bir görüşüp konunuz hakkında görüşüp ücretsiz danışmanlık alabilirsiniz. Büyüler ve çalışamalar hakkında sizi bilgi sahibi yapacak olan Baransel Hoca ile çalışıp çalışmamak sizin takdirinize kalmıştır.

İnternete baktığınız zaman göreceksiniz ki medyumlarla yüzlerce insan çalışmış ve bu çalışmalardan şikayetçi olan mağdur insanlar şikayetlerini internet sitelerinde belirtmişler. Hatta insanları mağdur eden dolandırıcı hocalar hakkında  bir çok haber sitelerinde medyum haberleri çıkmıştır. Ancak Baransel Hoca Hakkında internet sitelerine baktığınızda olumsuz bir yorum göremezsiniz. Bugüne kadar çalıştığı insanları talepleri doğrultusunda sonuca taşımış ve bu sayede insanların güvenini kazanmıştır. İnternette o kadar da meşhur olmamasına rağmen bu kadar çok insanla çalışmış olmasının sebebi dilden dile tavsiyeler üzerine yayılmış olmasıdır.

İlim Sahibi insanlarla çalışmak sizlerin her zaman işini kolaylaştırır ve daha hızlı sonuç almanızı sağlar. Sizlerde güvenilir medyuma danışarak sorunlarınızı çözebilirsiniz. Bu mesleği hakkıyla icra eden Baransel Hoca’ya bu konuda güvenebilirsiniz. Medyumluk mesleğini en iyi şekilde yerine getiren kişilere güvenmelisiniz. Bu mesleği yıllardır yapıp tecrübelerini sizinle paylaşmaya hazır kişilerle çalışmalar yapmalısınız. İnternet ortamında gerekli araştırmaları yapmadan kesinlikle bir hocayla çalışmamanız gerekir. Doğru ve güvenilir kişi olan Baransel Hocayla çalıştıktan sonra çalışmalarınızda %100 sonuç alacaksınız. Sizde sonuç almak istiyorsanız mutlaka sitemizdeki yazıları okuyunuz ve değerlendirmelerinizi yapınız. Ulaşmak için mail atmanız veya sayfamızdaki iletişim bölümünden aramanız yeterli olacaktır.

Güvenilir Medyum Baransel ile çalışarak sağlıklı ve sonuç alabileceğiniz bir büyü yaptırabilirsiniz.

Medyum Büyüleri

57 Medyum Yorumları -“Medyum

 1. FAKİR

  MERHABA ARKADAŞLAR BENDE AYRILDIĞIM SEVGİLİM İÇİN GERİ GETİRME VE BAĞLAMA BÜYÜSÜ YAPTIRMAK İSTİYORUM. MEDYUM BARANSEL BU İŞLERDE İYİ OLDUĞUNU DUYDUM BENDE KENDİSİYLE ÇALIŞMAK İSTİYORUM AMA ACABA KAÇ GÜNDE YAPAR İŞLEMİMİ VE NE KADARA MAL OLUR ???

  1. Menekşe

   Bunların detayını Baransel Hocaya konuşarak öğrenin bence çünkü her işlemin maliyeti ve süresi farklı oluyor. Bakalım size yapılabilecek işlemler mi bunlar belki hoca durumunuza göre farklı bir işlem uygular. Ama size tavsiye ederim eğer yapılabiliyorsa süryani büyüsü yaptırın ömürlük ve çok etkili bir işlem.

  2. Araf

   Merhaba Fakir, bende yapmış olduğum çalışma sonucu sana süryani büyüsünü tavsiye ederim. Kısa sürede etkili sonuç alıyorsunuz ama tabi yine hocanın kararı yapılıp yapılamıcağına dair size gerekli şeyleri söylicektir. Kendisine mail adresinden bir sorun isterseniz.

 2. EN İYİ MEDYUM

  Süryani büyüsü yaptırmak için özellikle araştırdım baransel hocanın adını gördüm her sitede kendisiyle çalışmaya başladım.16 günde istediğim sonucu aldım. Kesinlikle güvenle çalışabileceğiniz en iyi medyumlardan birisi baransel hoca ben memnun kaldım mutluyum artık sizlerde çalışıp mutlu olmasınız bence….

 3. Teşekkürler Hocam

  Uzun zamandır kısmet açtırma işlemi için medyum araştırıyordum. Gittiğim hocalar muskalar dualar hiç işe yaramadı yarasa bile geçici olarak çözüm oldu bana. Ama medyum baranselin yaptığı işlemler etkili ve kalıcı oluyormuş ben de kendisiyle çalışmak için iletişime geçtim ömürlük işlem yaparım dedi. Ne sen pişman olursun ne benim vicdanım sızlar dedi. İşlemlere başladık 18 gün sürücek çalışmamızın 12. günündeyiz sanki şimdiden bile hayatımda değişikler olmaya başladı olumlu yönde kesin 18. gün sonunda herşey daha güzel olucak ve daha iyiye gidicek inanıyorum. Umarım medyum baransel beni yanıltmaz.

 4. Banu

  Sevdiğim adam için bağlama büyüsü yaptırdım. Çok güzel oldu herşey istediğim gibi gidiyor. Baransel hocama yardımlarından dolayı sonsuz teşekkür ediyorum. Kısa süreli ve etkili bir işlem için sizlerde Medyum Baransel i seçebilirsiniz arkadaşlar emin olun pişman olmıcaksınız….

 5. NEVİN

  EŞİMİN BENİ ALDATTIĞINI ÖĞRENDİM 8 AY AYRI KALDIK SONRA PİŞMAN OLDU GERİ DÖNDÜ BARIŞTIK AMA BEN YİNEDE GÜVENMİYORUM KENDİSİNE. MEDYUM BARANSEL LE EŞİMİN BANA BAĞLANMASI VE BENDEN BAŞKA KİMSEYİ GÖRMEMESİ İÇİN İŞLEM YAPTIRDIM. 21 GÜN SÜRDÜ İŞLEM SONUÇ OLARAK OLUMLU ETKİLİ BİR İŞLEM OLDU. EŞİMDEKİ DEĞİŞİKLERİ GÖRMEYE BAŞLIYORUM. BÜYÜ ETKİSİNİ GÖSTERMEYE BAŞLADI 32. GÜNDE ŞİMDİ İÇİN RAHAT EN AZINDAN HAYATINDA BENDEN BAŞKA KİMSE OLMICAK 🙂 TEŞEKKÜRLER HOCAM.

 6. Pınar*Baransel Hoca

  Ben üzerimdeki musallatlardan kurtulmak için medyum baranseli buldum aslında tavsiye üzerine çalıştım kendisiyle. Ben de sorun sürekli bir hastalık hali doktorlar hiç bişey söyleyemiyor çünkü tıpda böyle bir hastalık hali diye bir hastalık yok çok değişik bişey. Sürekli kabus görmeler sesler duymalar falan her neyse medyum baransel ile iletişime geçtim durumu anlattım oda 12 yıl önce elinde sıcak suyla eşikten geçmişsin orda musallat olmuşlar dedi ama korkulcak bişey yok kötü değiller dedi.Ama ben artık bu durumdan rahatsız oluyordum. 25 gün sürdü işlemimiz işlem sonrası kısmet açma ve koruma amaçlı bir işlem daha yaptı hocam. İşlem biteli 5 ay oldu bende 5 ay içinde çok fazla değişikler olmaya başladı. Her gece yanma ve kaşınma şikayetim artık yoktu hiç bir sorunum kalmadı herşey daha iyiye gidiyor gün geçtikce. Dahada iyi olucam inşallah medyum barasel ile çalışmak bana çok iyi geldi hocama emeklerinden dolayı sonsuz teşekkür ediyorum…..

 7. ayça

  giden nişanlım için geri getirme ve bağlama büyüsü yaptırmak için medyum Baransel ile görüştüm bu işlemleri yaptırmak için görüştüm kendisiyle ama sonradan süryani büyüsü yapmaya karar verdik. Kısa süreli ve çok etkili olan işlem için çalışmaya başladık. 9 gün sürdü çalışma 14. günde biz barışmak için temelleri atmaya başladık 🙂 çok sevindim o kadar mutluyum ki… medyum Baransel ile çalıştığım için şanslı olduğumu düşünüyorum çünkü süryani büyüsü herkese yapılan bir işlem değilmiş. Bizimde yıldızımız yüksek olduğu için işlem kısa sürede etkili oldu. Hocama emeklerinden dolayı sonsuz teşekkür ediyorum.

 8. ŞÜKRAN*YARDIM LÜTFEN

  ARKADAŞLAR PAPAZ BÜYÜSÜ MÜ SÜRYANİ BÜYÜSÜ MÜ ??? KİM NEYİ TAVSİYE EDİYOR ONA GÖRE BENDE YAPTIRMAK İSTİYORUM. YOKSA EVLİLİĞİM BOŞANMA İLE SONUÇLANICAK ZOR DURUMDAYIM YORUMLARINIZI BEKLİYORUM LÜTFEN??*

  1. aysun

   kesinlikle süryani büyüsü yaptırın derim. Çünkü daha etkili ve kısa sürede sonuç veriyor bende zor durumdayken yaptırdım süryani büyüsünü ve şuan herşey tıkırında pişman olmazsınız zaman kaybetmeden başlayın çalışmaya derim.

 9. BÜŞRA

  ARKADAŞLAR MERHABA, BEN DE KAYNANAM İÇİN İŞLEM YAPTIRMAK İSTİYORUM AMA NASIL BİR İŞLEM OLUCAĞINA DAİR BİR FİKRİM YOK YANİ BARANSEL HOCA BÖYLE ŞEYLER İÇİN İŞLEM YAPAR MI? HAYATIMIZA ÇOK FAZLA MÜDAHALE ETTİĞİ İÇİN EŞİMLE SÜREKLİ KAVGA ETMEMİZE SEBEB OLUYOR 5 YILLIK EVLİLİĞİM ONUN YÜZÜNDEN BİTME NOKTASINA GELDİ. BUNUN İÇİN İŞLEM YAPTIRMAK İSTİYORUM. BİLGİ VERİRSENİZ SEVİNİRİM?

  1. SEMA

   Yapılabilecek birseyler vardır illaki hayatınıza müdahale etmemesi için soğutma büyüsü yapılabilir belki ama başka işlemlerde uygulanabilir bunun için detaylı olarak baransel hocayla görüşün bence size gerekli bilgiyi vercektir.

 10. Şaban

  cok sevdiğim bir kız var aramız iyi ama arkadaşız sadece. Onunda beni sevmesi için medyumla çalışmak istiyorum bu işlerden pek anlamıyorum kimseye belli etmeden sessiz sakin bir şekilde bu işi yapmak istiyorum. Rize den yazıyorum bana bu konuda yardımcı olur mu acaba medyum baransel bey işlemle ilgili kesin sonuç alabilirmiyim acaba ??? Çok tedirginim ilk kez böyle bişey yapıyorum sevdiğim kız için.

 11. MENEKŞE

  MERHABA ARKADAŞLAR, BENDE AYIRMA İŞLEMİ YAPTIRMAK İSTİYORUM….ESKİ SEVGİLİMİN ŞİMDİKİ SEVGİLİSİNDEN AYRILMASI VE DARMA DUMAN OLMASINI İSTİYORUM YANİ BİR NEVİ KÖTÜLÜK BÜYÜSÜ GİBİ BİŞEY OLCAK. ACABA MEDYUM BARANSEL BANA BUNUNLA İLGİLİ İŞLEM YAPAR MI ? SİVAS TAN YAZIYORUM YORUMLARINIZI BEKLİYORUM.

 12. Kehriban

  İstanbulda bir medyum arıyorum. Evi terk eden kocamın geri dönmesi için giden sevgiliyi geri getirme büyüsü yaptırsam olur mu? ama sevgili değiliz. Ayrıca istanbul içinde görüşerek işlem yaptırabileceğim bir medyum var mı?

 13. Bir Dost

  hocamla 1 hafta önce çalışma yaptık, ben web sitesini görmemiştim bir medyum tavsiye sitesinde görmüştüm numarasını aradım ve konuştuk, bana yardımcı oldu sağolsun. Bence istanbuldaki en iyi medyum!

 14. Doğuş

  benim yıllardır peşinde koştuğum deli gibi sevdiğim kız Baransel hocanın yaptığı aşk büyüsü sayesinde şimdi benim peşimden koşuyor. Hayret ettim valla nasıl oldu naptı hoca 21 günde yaptı işimi. Aslında ben pek olur gözüyle bakmıyordum maddi yönden sıkıntım olmadığı için böyle birşey yaptırmak istedim iyiki de yaptırmışım keşke daha önce yaptırsaymışım.Medyum Baransel’in ufak dokunuşları sayesinde şimdi oda beni seviyor mutluyum. Hocama saygılar ellerine sağlık

 15. Barış

  Merhabalar Medyum Hocam Ben Yaklaşık 1 Hafta Önce sevgilimle Kavga ettik ayrıldık. O olmadan yapamıyorum ve çok pişmanım sevgilime büyü yaptırmak istiyorum… Yardımcı olabbilir misiniz?

 16. ASLI

  MEDYUM BARANSEL İLE EŞİME BAĞLAMA BÜYÜSÜ YAPTIRMAK İÇİN ÇALIŞTIM. SÜREKLİ ÇAPKINLIKLARI ARTIK CANIMI SIKMAYA BAŞLAMIŞTI 8 YIL NASIL KATLANMIŞIM BU DURUMA HALA HAYRET EDİYORUM BAKTIM OLCAK GİBİ DEĞİL MEDYUM BARANSEL HAKKINDA ARAŞTIRMAYA YAPMAYA BAŞLADIM. AYLAR SÜRDÜ ARAŞTIRMAM AMA SONUNDA HUZURU BULDUM. ÇALIŞMAYA BAŞLADIM 11 GÜN SÜRDÜ İŞLEM KISA SÜREDE BU KADAR ETKİLİ SONUÇ ALMAK BENİ ŞAŞIRTTI DOĞRUSU AMA HELAL OLSUN Kİ İŞİMİ YAPTI YAPTIĞI BAĞLAMA BÜYÜSÜNÜN ETKİSİNİ EN İYİ ŞEKİLDE GÖRDÜM VE GÖRÜYORUM. HOCAMA TEŞEKKÜR EDER SİZLER İÇİNDE ÇALIŞMANIZI TAVSİYE EDERİM….

 17. Mutluluk Küpü

  Dostum Baransel Hoca 1 numaralı bir medyum. Kesinlikle başka adrese şaşma derim. Hiç aklın karışmasın

  1. İnatçı Keçi

   Siz bu medyum ile çalışma yaptınız mı “Mutluluk Küpü”

   1. Mutluluk Küpü

    Evet 2 aydır medyum baransel sayesinde kocamla yatıyorum… evi terk etmişti ama şimdi öyle bir düşüncesi yokk kalıcı çözüm yaptı yani öyle olmasa niye tavsiye edeyim

    1. İnatçı Keçi

     ooo süpermiş, peki medyuma nasıl ulaşabilirim yani bir telefon numarası yok mu?

     1. Mutluluk Küpü

      Ya simdi ben vermiyim sen baranselhocam@hotmail.com a bir mail at o seni bulur zaten

 18. Gülsüm

  Arkadaşlar Medyum Baransel Hocayı çok met ediyorlar çalışıp memnun kalan var mı?

  1. Seren*Baransel Hoca

   ben şahsen aldığım sonuçtan memnun kaldım aşk büyüsü yaptırdım sevdiğim çocuk için benimle ilgilenmeye aşkını itiraf etmeye falan başladı 25.günde çok sevindim bu duruma şimdi çok mutluyuz medyum baransel ile çalıştığım için şanslı olduğumu düşünüyorum çünkü herkes dolandırılıyor herkese inanmayın arkadaşlar gerçek medyum baransel hocayla çalışmanızı tavsiye ederim.

 19. Tuğba

  Arkadaşlar ben kısmet kapattırma işlemi yaptırdım ama iyimi oldu kötümü bilmiyorum. Aslında bakılırsa iyi oldu eski nişanlımın bana yaşattığı kötü günlerden sonra onunda şimdi benim yaşadıklarımı yaşadığını görmek mutlu ediyor beni. Ama inşşalah günaha girmemişimdir gerçi Medyum Baransel rahmani işlem yaptı ama olsun işim oldu. En azından dolandırılmadım param boşa gitmedi.

 20. Gökçe

  arkadşlar bende dün başladım dün başladım çalışmaya ben iki üç haftadır takip ediyiodum medyum baransell hocayı, en sonunda başladık çalışmaya bakalım ne olacak, bilgi vericemm buradan size

 21. Medyumlar

  Arkadaşlar öncelikle merhaba,
  derdim sürekli tartıştığım kocam… onu kuzu gibi edecek bir medyuma büyü yaptırmak istiyorum.

  internete medyumlar yazınca medyum baransel çıkıyor, medyum rahime çıkıyor, medyum baransel çıkıyor, medyum yılmaz eren hoca çıkıyor, medyum mehran diye de birisi var, Medyum zeynel eroğlu var, medyum ali diye bir medyum ismi de çıkıyor bunlardan hangisi güvenilir medyum ve medyumların arasında kararsız kaldım. Medyum tavsiyesinde bulunacak birisi var mı?

  1. TEŞEKKÜRLER MEDYUM HOCAM

   “Medyumlar” kardeş Baransel hoca sana evlilik ilişkileri konusunda tavsiye edebileceğim bir medyumdur. Benim başımdan geçen bir olay vardı kışın ortasında hemen hemen 2-3 ay önce kocama musallat olan bir kadını başımızdan def etti sağolsun medyum baransel hocam.

 22. TEST BİR İKİ

  ARKADAŞLAR BU YORUMU TEST İÇİN YAZIYORUM EĞER YAZDIĞIM BU YORUM ONAYLANIRSA MEDYUM BARANSEL GERÇEK BİR MEDYUMDUR. ÇOĞU MEDYUMUN SİTESİNE YAZDIĞIM YORUMLAR SİLİNİYOR ONAYLANMIYOR… EĞER ÖYLEYSE BÜYÜ YAPTIRACAĞIM BU MEDYUMA.

  1. prensess

   TEST BİR İKİ ne oldu büyü yaptırdın mı ? yorumun yayınlandığına göre medyum baransel o sahtekarlardan değil ?

  2. fikri alem

   ya yok be kardeşim ne sahtekarı, bu TEST BİR İKİ gitmiş kesin bi hocaya dolandırılmış gelmiş burda Baransel Hocamı test ediyor. Ben bizzat giden sevgilimi geri getirdim baransel hocam ile adam saygılı, sabırlı, efendi bir adam. soranlara büyü yaptırmazsan bile al medyumun numarası bu diyorum bir ara tanış diyorum, tavsiye ediyorum yani. eğer öyle biri olsa paramı alıp büyü yapmasa ben onu burda yerin dibine sokarım.

 23. Musti

  Medyum Baransel ile aşk büyüsü üzerine çalışma yapan var mı arkadaşlar varsa benimle iletişime geçebilir mi?

  1. Baran

   Ben yaptırdım çok da iyi sonuç aldim. Süreç biraz hocanın söylediğinden uzun oldu ama sonuçta oldu işim büyünün etkisini görmeye başladım.

 24. Delikanlı

  arkadaşlar medyum ile papaz büyüsü üzerine çalışma yapacağız ne diyorsunuz? Papaz büyüsü yapmak medyumun işimidir?

  1. Fadime

   Kardeşim fark etmez ki büyü yapmayı bildikten sonra taktiklerini dualarını vs. medyum ol veya medyum olma sen bile yapabilirsin. eğer işinin ehli bir medyum ise inancı yerindeyse medyum papaz büyüsü yapar.

  2. Sıraç

   valla ben iyiki baransel hocayla çalışmışım daha önce bir çok hocayla çalıştım ama sonuç alamadım medyum baransel gerçek medyum papaz büyüsü konusunda da oldukça başarılı bence

 25. Süryani Büyüsü

  Arkadaşlar ben medyum baranselle Süryani büyüsü içi çalıştım yok böyle bir işlem kesinlikle düşünürseniz medyum baranselle iletişime geçmenizi tavsiye ederim eminim sizlerde iyi sonuç alıcaksınızdır

 26. Başak

  EN İYİ MEDYUMLAR ARASINDA ARAŞTIRMA YAPTIM VE MEDYUM BARANSEL HAKKINDA OLUMLU YORUMLAR GÖRDÜM.KENDİSİYLE CALİSMAYA BAŞLADIM HAYATIMDA OLUMSUZ OLAN BİR ÇOK ŞEYİN 21 GÜN İÇİNDE CİDDİ ANLAMDA OLUMLU ŞEKİLDE DEĞİŞTİĞİNİ GÖRDÜM MUTLUYUM HOCAMA EMEKLERİNDEN DOLAYI TEŞEKKÜR EDİYORUM….

 27. Özlem

  Eşimle kaynanam yüzünden ayrıldık. Ayrılığın nedenini anlayamadım bile hocalara gittim bakım yaptırdım yapılı olan büyü olduğunu söylediler ama hiç bir şey yapamadılar gerçek medyum işi olduğunu söylediler bende medyum araştırması yapıp baransel hocayı buldum kendisiyle iletişime geçtim bakım yaptı ve ayrılık büyüsü olduğunu söyledi diğer hocaların söylediği şeyleri söyledi. İşlem için calışmaya başladık büyüyü bozdu koruma amaçlı tekrar işlem yaptı. Gerçekten etkili oldu kaynanamın yaptığı işlem kendine döndü şimdi kendi kocasıyla arası açıldı etme bulma dünyası işte baransel hocamın emeklerine sağlık….

 28. SERAP

  SÜRYANİ BÜYÜSÜ YAPTIRMAK İSTİYORUM AMA SÜREÇLE İLGİLİ BİLGİSİ OLAN VAR MI YAPTIRIP KESİN SONUÇ ALAN VARSA YORUMLARİNİZİ BEKLİYORUM…???

 29. Bağlama Büyüsü

  Nişamlımla ayrılıp barıştıktan sonra eskisi gibi birbirimize bağlı olamadık bi soğukluk var ama ayrılıktan yanada değiliz ikimizde ama sürekli bi didişme bi soğukluk var bende gerçek medyum olduğuna inandığım baransel hocayı tercih ettim tavsiye uzerinede biraz yoğunlaştım kendisine işlem bittikten sonra doğru seçim yaptığımı anladım 18 gün süren çalışmamız 25. günde etkisini gösterdi bu kadar gözle görülür değişiklik olabileceğini kısa sürede etkisini göreceğimi hiç düşünmemiştim. Medyum baransel ile çalışmak isterseniz sizde bence fazla düşünmeden başlayın calışmaya derim.

 30. Medyum Baransel

  En iyi sonuç aldığım işlemlerden birisi Süryani büyüsü daha önce birçok medyumla farklı işlemler için çalıştım ama hep param boşa gitti bi sonuç alamadım. Gerçek medyumlar arasında araştırma yaptım ve Medyum Baransel ile çalışmaya karar verdim 9 gün sürdü işlem 12.günde sonuç aldım eşimin geri dönmesi için ve çocuklarına evine bağlı olması için işlem yaptırdım memnun kaldım aldigim sonuçtan. Umarım mutluluğumuz hep böyle sürer….

 31. Papaz büyüsü uzmanı

  Medyumlar arasında en iyi papaz büyüsü yapan medyum Baransel Hocadır. Papaz büyüsü için Baransel Hoca’ya başvurabilirsiniz.

 32. Şeydanur

  Hocam size çalışma yaptırmak istiyorum ilk öncelikle mail mi atıyoruz yoksa arıyayım mı?

 33. ERCAN

  PAPAZ BÜYÜSÜ YAPTIRMAK İSTİYORUM BANA MEDYUM BARANSEL YARDIMCI OLABİLİR Mİ?

 34. ÇİCEK

  BAKIM YAPTIRMAK İSTİYORUM ÇOK FAZLA BAKIM YAPAN MEDYUM YOK BARANSEL HOCA BAKIM YAPIYORMU?

 35. Bağlama büyüsü baransel hoca

  BAĞLAMA BÜYÜSÜNDE BİR NUMARA OLAN MEDYUM BARANSEL İLE ÇEKİNMEDEN ÇALIŞABİLİRSİNİZ BENCE ÇOK İYİ BİR MEDYUM BEN DENEDİM ÇOK GÜZEL SONUÇLAR ALDIM SİZDE MEDYUM ARAMAKTAN VAZGEÇİN BENCE DİREK MEDYUM BARANSEL İLE İLETİŞİME GEÇİN

 36. BERİN

  BEN İZMİRDEN YAZIYORUM MEDYUM BARANSEL İLE 1 AY ÖNCE ÇALIŞMAYA BAŞLADIM 24. GÜNDE SONUÇ ALMAYA BAŞLADIM İYİ BİR MEDYUM VE DEDİKLERİ ÇIKIYOR SİZDE Bİ GÖRÜŞÜN MAİL ATMAK İSTERSENİZ baranselhocam@hotmail.com ADRESİNDEN ATABİLİRSİNİZ.

 37. Fadime

  Bizim mahallede bir kadın var kime baksa nazar değiyor kime bir bakış atsa o kişinin başına mutlaka bişey geliyor bu kadın banada kötü bakıyor nasıl korunabilirim bu kadından ya

 38. Sevim Abla

  ben çok medyum ile çalıştım ama Medyum Baransel gibisini görmedim gerçekten çok iyi bir medyum kendisi ben bağlama büyüsü yaptırdım tuttu valla. Sizde medyum arıyorsanız Medyum Baransel ile çalışın derim

 39. AYÇA

  Aşk büyüsü yaptırmak istiyorum acaba Baransel yapabilir mi? Aşk büyüsü çok önemli bir büyüymüş ve yapan medyum kesinlikle çok iyi olması gerekiyormuş doğrumu arkadaşlar? Aranızda aşk büyüsü yaptıran varmı?

 40. Giray

  Merhaba arkadaşlar böyle medyum filan şeylere inanmam ama insan inanmadığım dediği şeylere bazen mecbur oluyor malesef bende medyum arıyorum Medyum Baransel nasıl bir medyum?

 41. HELİN

  MERHABA BEN MEDYUMLAR ARASINDA BARANSEL HOCA İLE ÇALIŞTIM GERÇEKTEN KENDİSİ İYİ BİR MEDYUM BEN TAVSİYE EDERİM ARKADAŞLAR GERİSİ SİZE KALMIŞ TABİ

 42. Selvi

  Medyum arıyorum bir medyum tarafından 1000 tl dolandırıldım gerçek medyum bulmak istiyorum bana yardım edin Medyum Baransel nasıl bir hoca?

Yorumlar