Medyum olmak sıradan bir meslek olmadığı gibi

Medyum olmak sıradan bir meslek olmadığı gibi çok fazla bilgi deneyim isteyen bir meslektir. Birçok kişi medyum olmak için sanal ortamda yapılan araştırma veya okuduğu birkaç kitap ile yaptığı bilinmektedir. Aynı zamanda birçok kişinin bu mesleği çıkar amacıyla hatta insanları kandırmak amacıyla yaptığı da bilinmektedir.

Bu mesleği çıkar amaçlı yapan medyum herhangi bir konuda kendilerinden yardım talep eden kişileri türlü yalanlar ile kandırmaktadır. Bu yüzden özellikle sanal ortamda medyum arayışı içindeyseniz herhangi bir hoca ile iletişime geçmeden önce medyum hakkında mutlaka araştırma yapmanız gerektiğini hatırlatalım.

Türkiye’de insanları mutlu etmek için büyüler yapan medyum da vardır. İlim sahibi ve yeteneklerini geliştirmiş olan hocaları internetten bulmak biraz zor olabilir. Yakın çevrenizden medyum tavsiyesi isteyebilir ve tavsiye edilen hoca isimlerini internetten araştırarak, hakkında yapılan yorumları okumalısınız. Astronomi veya psikoloji ilimlerine sahip medyum daha fazla tercih edilmektedir.Baransel gibi yeteneklerinin üzerine büyü ve büyücülük konusunda ilim tahsil eden medyum çok sayıda insanların dertlerine derman olmuştur.

medyum medyum
medyum

Başına hastalık gelen kişiler sağlıklı bir yaşam için, işleri kötüye giden insanlar kısmet açıklığı için, üç harflilerin musallat olduğu suçsuz insanlar bu mahlukatlar dan kurtulmak için medyuma başvurmaktadır. Bu mesleği en iyi şekilde icra eden medyumlar, zor durumdaki insanları refaha eriştirebilmek için bir takım çalışmalar yaparak bu insanlar için çok faydalı hizmetler üretebilmektedir.

Son günlerde İnternet ortamında türemiş olan ve kendisini medyum olarak tanıtıp insanları maddi zarara uğratan sözde hocalara karşı ziyaretçilerimizi uyarıyoruz. Çalışma yapacağınız medyum hakkında ön araştırma yapmadan çalışmaya başlamamalısınız. Özellikle tercih edeceğiniz isim ile daha önceden çalışarak memnun kalmış kimseler var mı bunu araştırmalısınız. İnsanlar ile sürekli çalışmalar yaparak başladıkları çalışmaları başarıyla sonuçlandıran medyum sizlerin tercihi olsun.

Medyum Baransel hakkında yorumlarınızı paylaşabilir aynı zamanda herhangi bir konuda yardım için kendisi ile çekinmeden iletişime geçebilirsiniz.

Medyum Büyüleri

9 Medyum Yorumları -“Medyum olmak sıradan bir meslek olmadığı gibi

 1. Ekrem

  Papaz büyüsü yapılan kardeşimizi bu büyüden kurtarmak ve eski sağlığına kavuşması için baransel hocayla görüştük istediği bazı bilgileri verdik ve kendisiyle çalışma yaptık. gayet memnun kaldık diyebilirim. yani öyle sahtekarlar mahtekarlar gibi değil bu adam bir hoca neticede hakkınıda veriyor diyebilirim. en nihayetinde arkadaşımız sağlına kavuştuğu için ve biz verdiklerimize rağmen hala kendimizi borçlu hissettiğimiz için birde sayfasına yorum yazmak istedik. kendisnden memnunuz umarım ömrü uzar.

 2. sultan

  Gerçek medyum arıyorum baransel hoca hakkıdna çok fazla olumlu yorum var bu kadar fazla olabilir mi gerçekten herşeyi başarıyor mu adam? bakalım yorumum onaylanacak mı gerçek medyum mu değil mi anlaşılır.

  1. Büşra

   yav sultan madem kuşkuların var ne diye yazıyorsun inanma git başka medyum ara kendine. medyum baransel ile ben de çalışma yaptırdım hem de iki kere bir kendim için bir de arkadaşım yaptırdı bende başından sonuna şahit oldum ikisin de de gayet net büyü yapılıyor bazı durumlarda büyünün tutmama olasılığının olduğunu kendisi de söylüyor zaten ama bizim iki işlemimiz de de sonuç aldık. bu yüzden herkes ondan memnun ve tavsiye ediyor.

 3. Nazlıcan

  hocam merhaba isminizi arkadaşımdan duydum sizi çok övdü bende yazmak istedim aşk büyüsü yaptırmak istiyorum ama ne kadar sürede olur acaba size nerden ulaşıyım

 4. hande

  kızımın duygularıyla oynayıp terk eden çocuğu geri getirmesi için medyum baransel ile görüştüm ve gideni geri getirme büyüsü yaptırdım. medyum baransel sayesinde çocuklar tekrar barıştılar ve ailecek görüşmeye başladık, yakında başlarını bağlayacağız ama çocuğun ailesi biraz olumsuz bakıyor onunla ilgili de medyum baransel ile görüşmeye niyetim var. diğer işlem için de buradan tekrar teşekkür ederim.

 5. kısmet açma

  Ben de kısmet açma büyüsü yaptırdım medyum baransele 3 aydır sonuc almayı bekliyorum tam aklımdan silmişken ve ümidi kesmişken karşıma benimle ilgilenen öyle güzel bir kısmet çıktı ki yıllardır beklediğime ve işle myaptıktan sonra da aylardır beklediğime değdi diyebilirim. Baransel hoca sayesinde bekleyişim sona erdi ve artık bana da değer veren birisi var ayrılsakta gam yemem.

 6. Yağmur

  Süryani büyüsü yaptırmak için herkes Medyum Baransel’i tavsiye ediyordu ben de onunla çalıştım ve büyünün tesir süresi aynı dediği gibi oldu ve dedikleri çıktı. Süryani büyüsü yaptıracaklar istanbulda veya çevresinde fark etmes Medyum baransel ile görüşmeden başka bir hocayla çalışırlarsa üzülebilirler.

 7. ceylan

  İstanbulda büyü yaptıracaklar ya da bozacaklar kesinlikle medyum baranseli arayın arkadaşlar başka medyumlara para kaptırmayın benim gibi 0535 293 91 74 numarasından aradım görüştüm ve işleme başlayarak fazla uzun sürmeden büyü yapıyor.

 8. MELTEM

  MERHABA DEĞERLİ ARKADAŞLAR. BARANSEL HOCAYA BAĞLAMA BÜYÜSÜ YAPTIRDIM VE ULAŞMAK İSTEDİĞİM HEDEFİME ULAŞTIM. BARANSEL HOCAYI TAVSİYE EDERİM.

Yorumlar