Medyum, Medyumlar, İstanbul Medyum, Süryani Büyüsü

İstanbul Medyum medyum
İstanbul Medyum

İstanbul genelinde medyumluk hizmeti veren Medyum Baransel, istanbul medyumları arasında en çok tercih edilen medyumdur. Bu güne kadar yaptığı işlemlerin hepsinde olumlu sonuçlar yaşan Medyum Baransel ile siz de garantili büyü yapmak istemez misiniz?

Medyum arıyorsanız ilk olarak ihtiyacınız olan işleme yani sıkıntınıza göre kendi kendinize bir tespit koymalısınız. Örneğin sıkıntılarınızdan yola çıkarak internette bir araştırma yapabilir ya da medyumlara işlem yaptırmadan önce büyü var mı bunun etkisini mi yaşıyorsunuz sorarak işleminizin ne olacağını öğrenmelisiniz. Örneğin, birisi tarafından size süryani büyüsü yapıldığını varsayalım ve bu büyünün etkilerini de kendinizde rahatlıkla gözlemleyebiliyorsunuz diyelim.

Ozaman Medyum veya Medyumlar olarak değilde Süryani Büyüsünü en iyi yapan medyumu araştıracaksınız. Süryani Büyüsü ile Türkiye’de en yüksek ilime sahip olan Medyum Baransel Süryani, ermeni ve hristiyan büyüleri üzerine çalışmalar yapmış ve makaleler yazmıştır. Süryani Büyüsünün asıl doğduğu yer, Milattan Sonra 37-43 yılları arasında elçilerin lideri Petrus tarafından antakyada kurulan Süryani Kilisesi’dir. Kısa zamanda bütün ortadoğuya bu inanç müjdeleniştir ve kilisenin ve bazı mensuplarının kullandığı dil Hz. İsa ‘nında konuştuğu süryanice ( aramice) dir. Kilise patriklik merkezi 1963 yılından beri Suriye’nin başkenti olan Şam’da bulunmaktadır. Medyum Baransel’ de 1992 yılında 5 yıl boyunca Şam’da medyumlar arasında görev yaparak Süryani Büyüsünü en iyi yapan “medyum” olmuştur.

Medyumların hepsinin bir büyü ilimine yatkınlığı daha fazladır ve o büyü dalında daha başarılı eylemler göstermektedir. Mühim olan bu becerilerini keşfetmiş ve bununla övünen gerçek medyumları bularak bu medyumların yeteneklerinden faydalanmak ve sıkıntılarınızdan kurtulmanızdır. İstanbul medyumları arasında Medyum Baransel’de kendini bir büyü dalında kanıtlamış ve başarılarıyla istanbulda yaşayan insanlar tarafından birbirilerine tavsiye edilen medyumlardandır.

Siz de eğer İstanbul ve çevresinde iseniz, medyumlar arasından bir medyuma karar vermek üzerindeyseniz Medyum Baransel ile görüşerek sıkıntılarınızı paylaşmanız sizin faydanıza olacaktır.

Medyum Büyüleri

Yorumlar

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>