Medyum, Medyumlar, Büyüler ve Vefkler

Medyum, Medyumlar, Büyüler ve Vefkler

Medyum

Doğuştan var olan yeteneklerin çocukluk yıllarında yada akıl başa erdiği zamanlarda keşif edilmesiyle insan oğlu medyum olduğunu anlar.

Bir kişinin medyum olup olmadığının tespit edilmesi çok saçma bir işlemdir. Medyum olan insan acaba ben medyum muyum diye bir boşluğa düşmez. İnsanın kalp gözü açık olur ve aynı ortamda normal insanları göremediği nesne ve cisimleri görebilen insan medyum olduğunu iddia edebilir. Gayb aleminde bir saniye bile geçirebilen kişiye sahip oldukları bu yetenekleri nedeniyle medyum denir.

Medyum ve Medyumlar medyum, medyumlar, büyüler ve vefklerGayb; dil,kulak,göz,burun,deri ( 5 duyu organı ) ve alet hırdavat gibi araç kullanarak algılanamayan şeylerdir. Bu durumda duyu organları ve araçlar ile algılanıp hissedilebilen her şey malumdur(Bilinen).

Medyum olan kimsenin insanlık hayatında en çok rağbet gören ve özenilen özelliği “Gayb ‘den haber getirmek” geçmişten haber alabilir ve gelecek hakkında bazı şeyleri Gayb ortamında kulakla değil gözle değil ama görebilir duyabilir.
Tanıdıkları medyum kişileri yakın çevreleriyle paylaşan insanlar, bu kişilerin insanlığa faydalı olması için medyum tavsiyesinde bulunurlar. İnsanlar hayatlarındaki küçük problemleri bir medyumdan yardım alarak çözer ver refaha erer. Bu denle güçlü ve yetenekli bir medyumdan dostlarının da fayda görmesini isteyen insanlar arkadaşlarına, dostlarına güvendikleri bu medyumu tavsiye ederler. medyum, medyumlar, büyüler ve vefkler hakkındaki bilgilere sitemizden ulaşabilirsiniz.
Eğer sizinde tavsiye etmek istediğiniz bir medyum var ise bu yazımızın altında belirtebilirsiniz.
Medyum nedir? Medyum kime denir? Medyumun özellikleri nelerdir?
medyum, medyumlar, büyüler ve vefkler

Medyumlar

İnsanların aralarında normal hayatlarını sürdürürken, bu hayata ilaveten başka bir alemde yaşadıkları bir hayatı daha olan medyumlar bilge kişilerdir.medyum, medyumlar, büyüler ve vefkler medyum, medyumlar, büyüler ve vefkler

Aramızda yaşan bu insanlardan faydalanmak için ilk olarak arkadaşlarımıza tanıdıkları medyumları sorarak daha sonra onlar hakkında İnternet’de bilgi toplayabiliriz. Büyü yaptırmak isteyen kişiler genellikle daha önce çalışma yapmış ve başarısını kanıtlamış güvenilir medyumlar ile çalışmayı isterler.

Medyumların yaptıkları büyülerin neticesi hep iyidir. Yani istenilen işlem biraz uzun sürer biraz kısa sürer bir şekilde o büyü yapılır. Büyü yapılır yapılmasına büyü iyi oldu denir ancak medyumların yaptıkları bazı büyüler kara büyülerdir, bazı büyüler ak büyülerdir. Medyumlar kötülük için de büyü yapmış olabilir, iyilik için de büyü yapmış olabilir. Medyuma büyü yaptırmak isteyen kişinin talebi ve istenilen sonucun gerektirdiği şartlar belirler büyünün türünü.

Medyumlar yaşadıkları şehirlerde yerel hizmet verebildikleri gibi hiç tanımadığı görmediği uzaktaki bir insana da diğer alemde ulaşabilir ve hakkında bilgi toplayabilir. Dolayısıyla medyumlar ile çalışma yapmak için şehirler arası seyahat ederek yanlarına gitmenize gerek yoktur. Tavsiye edilen medyumlar ile çalışan kişiler yaptırdıkları büyülerde daha garantili sonuçlar alabilmektedir.

Büyüler

Medyumların günümüzde yaptıkları başlıca büyüler vardır. Bu büyüler halk arasında yapılış tarzına, işlem sonucuna, iyi ya da kötü bir büyü olmasına, ne için  yapıldığına göre isimler almışlardır. Örneğin; iki insanın evlenmesi için yapılan büyüye evlilik büyüsü denir.

Büyü çeşitleri;

AŞK BÜYÜLERİ, PAPAZ BÜYÜLERİ, GİDENİ GERİ GETİRME BÜYÜSÜ, AYRILIK BÜYÜSÜ,KISMET AÇMA BÜYÜSÜ, KISMET KAPAMA BÜYÜSÜ, BOŞANMA BÜYÜSÜ, BÜYÜ NASIL BOZULUR, CANBAR BÜYÜSÜ, EVLİLİK BÜYÜSÜ, KARA BÜYÜ, KAŞIK BÜYÜSÜ, PAPAZ BÜYÜSÜ, SABUN BÜYÜSÜ, YILDIZNAME

medyum, medyumlar, büyüler ve vefkler hakkında bütün bilgileri burada ulaşabilirsiniz.

 

Medyum Büyüleri

9 Medyum Yorumları -“Medyum, Medyumlar, Büyüler ve Vefkler

 1. Garanti sonuç

  Medyum Baransel Allah senden razı olsun seninle tanıştığım seni bulduğum için çok şanslıyım iyiki sizi tanıdım. Beni bu dertden kurtardınız. Arkadaşlar Medyum Baransel’den Garanti sonuç alırsınız hiç düşünmeden işlemlere başlayın bence. Bende çok tereddüt etmiştim ama sonuç harika oldu. Buradan yazıyorumki sizlerle gönül rahatlığı ile medyum baransel ile çalışın.

 2. Durmuş

  Hocam Ben Vefk Yaptırmak istiyorum siz bu konuda çok tecrübelisiniz bildiğim kadarıyla . Bende aşk vefki yaptırıcam hocam nasıl iletişime geçebiliriz sizinle

 3. Gizli

  Medyumlar arasında çok araştırma yaptım arkadaşlar çok yorum okudum ama kimse güven vermedi Baransel hocama güvenmek istiyorum. Kesin sonuç almak istiyorum hocam size çalışma yaptırmak istiyorum.

 4. Fatmanur

  Hocam ben aşk büyüsü yaptırmak istiyorum. Aşk büyüsü direk mi yapıyorsunuz yoksa çeşitleri varmı durumuma göre mi aşk büyüsü yapıyorsunuz.

 5. ipek

  Ben izmirden yazıyorum Baransel Hocama bir türlü ulaşamadım sürekli meşgul telefonları sanırım çok yoğun biri arkadaşlar nasıl ulaşacağım hakkında bilgi verirseniz sevinirim gerçekten

 6. IŞIL

  ben eşim için büyü yaptırdım baransel hocama ve tuttu eşim evine geri geldi iyi bir medyum ve benim için tekdir. medyumlar arasında diğer meydumlar gibi asla değil çok iyi işini de en iyi şekilde yapan medyumdur. böyle medyum bulmak zor bu devirde.

 7. Betül Ş.

  ben iki tane medyum ile çalıştım fakat ikiside istediğimi yerine getirmedi benim için çok önemli artık bu konunun çözülmesini istiyorum medyum aramak istemiyorum hocam arkadaşım sizi tavsiye etti siz bana yardım edin artık kapı kapı dolanmaktan bıktım usandım.

 8. HALİM C.

  MEDYUM BARANSEL SİZE PAPAZ BÜYÜSÜ YAPTIRMAK İSTİYORUM PAPAZ BÜYÜSÜNÜ HER MEDYUM YAPAMIYORMUŞ BUNU BİR ÇOK YERDE OKUDUM ACABA SİZ YAPIYORMUSUNUZ?

 9. Gülcan

  BEN EŞİMİN GÖREVİ GEREĞİ ONUN TAİN OLDUĞU YERE GİTMEK ZORUNDA KALDIM AİLEMİ HERKESİ ARKAMDA BIRAKIP ONUNLA GİTTİ FAKAT GİTTİKTEN SONRA EŞİM BİRDEN DEĞİŞTİ VE BANA ÇOK KÖTÜ DAVRANMAYA BAŞLADI ARTIK ESKİSİ GİBİ SEVMİYORDU BENİ SÜREKLİ BAĞIRIYOR ÇAĞIRIYORDU GİTTİĞİMİZ YERDE BİZE BÜYÜ MÜ YAPILDI GÖZMÜ DEĞDİ BİLMİYORUM MEDYUM FİLAN BÖYLE ŞEYLERE İNANMAZDIM AMA ARTIK ELİMDEN BAŞKA BİR ÇARE GELMİYOR HOCAM SİZE BAKIM YAPTIRMAK İSTİYORUM ÜZERİMİZDE NE VARSA KALKSIN İSTİYORM

Yorumlar