İzmir Medyumları – 0535 293 91 74

İzmir medyumları arayışınız için en güvenilir medyuma ulaştınız; MEDYUM BARANSEL.

Medyum Baransel izmirde yaşayan insanların büyüler hakkındaki sorunlarında kendilerine destek oluyor ve çözüm buluyor.

İzmir Medyumları İzmir medyumlarTürkiye’nin ileri gelen başarılı medyumlarından Medyum Baransel size İZMİR ilinde Aşk Büyüleri, Papaz Büyüleri, Bağlama Büyüleri, Ayrılık Büyüleri, Evlilik Büyüleri ve SÜRYANİ BÜYÜLERİ için hizmet veriyor.

Eğer sizde İzmir Medyumları için bir arayış içerisindeyseniz ve henüz bir medyum bulmadıysanız,  size İzmir’de yardımcı olacak tek medyum MEDYUM BARANSEL’dir.

Gerçek medyumlar denildiğinde akıla gelen ilk isim MEDYUM BARANSEL’dir. Medyum Baransel İzmir halkının sevgisini ve desteğini kazanmıştır. Sizlerin sevgisi ve güveni onu her zaman mutlu etmektedir. Medyum Baransel’de sizlerin mutluluğu için her daim çalışmaktadır. Dertlerinize en kısa sürede çareler bulmak için elinden geleni yapmaktadır. Sizler de Medyum Baransel’e güvenebilirsiniz. Medyum Baransel ile çalışmaya başladıktan sonra hayatınızın değiştiğini göreceksiniz. Sizler için her zaman iyiyi yapan Medyum Baransel gerçek bir medyumdur.

Ünlü medyumların başında gelen en bilindik isimlerden MEDYUM BARANSEL arkasında bıraktığı mutlu insanlar sayesinde ünlü olmuştur. İzmir’deki insanlar Medyum Baransel’in çalışmalarından çok memnun kalmıştır ve ismi ağızdan ağıza yayılmıştır. İzmir medyumları arasında sizde Medyum Baransel’i araştırabilirsiniz.

Güvenilir medyumlardan birisi olan MEDYUM BARANSEL günümüze dek kimseyi üzmemiş ve işini yarım bırakmamış muhakkak tamamlamış olması sebebiyle insanların güvenini kazanmıştır. İnsanların güvenini kazanmak çok kolay değildir. İnsanların güvenini kazanmak için medyumluk görevini çok iyi yapmanız gerekmektedir. Yapılan büyülerin etkileri görülmelidir. Bunun için Medyum Baransel en iyi şekilde büyülerini yapmaktadır.

İzmir Medyumları için MEDYUM BARANSEL HOCAYA ulaşabileceğiniz telefon numarası 0535 293 91 74

İzmir medyumları arasında sizler için her zaman yanınızda olacak olan Medyum Baransel size bir telefon kadar uzak. İster mail atın ister telefon ile arayabilirsiniz.

Medyum Büyüleri

77 Medyum Yorumları -“İzmir Medyumları – 0535 293 91 74

 1. Tolga

  İş yerindeki müdür yardımcım yükselmeme asla izin vermiyordu ve her fırsatta açığımı yakalamaya çalışıyordu. Medyum baranselin bağlama büyüsü sayesinde müdürün baskılarından kurtuldum. Medyum baranseli kesinlikle tavsiye ediyorum.

 2. izmir zeynep

  Ben izmir bucadan zeynep Medyum baransel hocanın ayırma büyüsü sayesinde benden ayrılmak istemeyen kocamdan 2 ay içinde boşandım. Teşekkür ederim hocam.

 3. Ödemiş Sinem

  merhaba arkadaşlar ben izmirden sinem. Erkek arkadaşımı medyum baranselin bağlama büyüsü sayesinde kendime bağladım ve kısa sürede nişanlandık. İzmirlilere tavsiye ederim.

 4. Ferdi

  Ben izmir bucadan ferdi iş yerindeki hoşlandığım ama bana pek pas vermeyen kız arkadaşımı medyum baranselin aşk büyüsüyle kısa sürede kendime bağladım. Hocamızı kesinlikle tavsiye ederim.

 5. lokman

  Evlenmek istediğim kız arkadaşıma medyum baranselin aşk büyüsünü yaptırdım ve hayalimdeki insana kavuştum. Medyum baranselin dürüst ve itinalı çalışmaları için kendisine teşekkür ederim ve izmirli dostlarıma tavsiye ederim.

 6. İzmir serap

  Kocamın ailesi evlenmemize karşıydı ve evlendikten sonrada bizi sürekli taciz ettiler. Bir arkadaşım izmirdeki en iyi hocanın baransel hoca olduğunu söyledi ve baransel hocayla çalışmaya karar verdim ve kocamın ailesine papaz büyüsü yaptırdım.

 7. Şermin

  İzmirdeki en iyi hoca bence baransel hoca görümceme yaptırdığım dil bağlama büyüsü çok kısa sürede tuttu ve kocamla aramız düzeldi. Medyum baransel kesinlikle işini sonuna kadar yapan biri herkese tavsiye ederim.

 8. Alara

  Ben izmirden alara. Kaynanamın bizi ayırmak için yaptığı papaz büyüsünden Medyum baranselin çalışmaları sonuncunda kısa sürede kurtulduk. Hocamızı kesinlikle tavsiye ederim.

 9. İzmir buket

  Êrkek arkadaşımla 3 yıldır birlikteyiz ama evlilik düşüncesini hiç gündeme getirmiyordu. Medyum baranselin evlilik büyüsü sayesinde nikah günümüzü aldık. İzmirdeki herkese tavsiye ederim.

 10. Nadide

  Kocamı elimden almak için yapılan papaz büyüsünden medyum baransel sayesinde kurtuldum. Medyum baranseli kesinlikle tavsiye ederim.

 11. ayşe

  Evlendikten sonra içki ve kumar alışkanlığı olduğunu öğrendiğim kocam başıma bela olmuştu. Medyum baranselin ayırma büyüsü sayesinde ayrıldım ve bir batağa girmekten kurtuldum. Hocama sonsuz teşekkür ederim.

 12. İhsan

  Medyum baranselin kısmet açma büyüsü sayesinde çok güzel bir işe ve konuma sahip oldum. Hocamızı kesinlikle tavsiye ediyorum.

 13. filiz

  Aileme yapılan kara büyü hayatımızı mahvetmişti. Medyum baransel hoca sayesinde üstümüzdeki kara büyüden kurtulduk ve hayatımız normale döndü. Hocamıza hakkımızı asla ödeyemeyiz. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

 14. turgay

  Beni terk eden kız arkadaşımı medyum baranselin geri getirme büyüsü sayesinde geri kazandım. Hocamıza teşekkür ederim.

 15. izmir nagihan

  Ben izmirden nagihan, en yakın arkadaşım nişanlımla bizi kıskandığı için bize büyü yaptı ve aramızı açmıştı. İzmirde bir kaç hoca dolaştım ama işe yaramadı. Medyum baransele danıştım ve kısa sürede üstümüzdeki büyüyü temizledi ve nişanlım tekrar geri geldi. Medyum baransel hocaya yardımları için teşekkür ederim.

 16. Mithat

  Merhaba arkadaşlar ben izmir de cafe işletiyorum ve ortağımla sürekli sorunlar yaşıyorduk. Ayrılmayı da kabul etmiyordu ortağım. Medyum baranselin soğutma büyüsü sayesinde bir ay içinde ortağımdan ayrıldım ve kendime kısmet açma büyüsü yaptırdım. Sayın hocamıza teşekkür ederim.

 17. Gökçe

  Erkek arkadaşıma yaptırdığım medyum baranselin aşk büyüsü kısa sürede etkisini gösterdi. Medyum baransel hocayı izmirli arkadaşlara kesinlikle tavsiye ederim.

 18. yurdagül

  Kaynanamın yaptığı büyüler yüzünden kocamla ayrılma noktasına gelmiştik ve çocuklarımın böyle bir şeyi yaşamasını asla istemiyordum. Medyum baranselin soğutma ve dil bağlama büyüleri sayesinde kaynanam bizden uzaklaştı ve üstümüzdeki büyülerden kısa sürede kurtulduk. İzmirin en iyi hocasına teşekkür ederim.

 19. Cemil

  Arkadaşlar bende üstümdeki papaz büyüsünü medyum baransele bozdurdum ve kısa zamanda etkisini gösterdi. Medyum baransel kesinlikle çok dürüst ve işini bilen bir insan. Herkese tavsiye ediyorum.

 20. Suzan

  Kocamı ayartan iş yerindeki kadına yaptığım papaz büyüsünün bu kadar etkili olacağını hiç düşünmezdim. Medyum baranselin papaz büyüsü çok etkili arkadaşlar. Hocamızı ben de tavsiye ediyorum.

 21. bülent

  Beni terk eden kız arkadaşımı medyum baranselin getir getirme büyüsü sayesinde tekrar geri kazandım. Hocamız kesinlikle işinin uzmanı. İzmirdeki herkese tavsiye ederim.

 22. Sadık

  Patronum beni işten kovduktan sonra çok zor günler geçirdim ve patronumdan intikam almak için medyum baransele danıştım. Medyum baranselin papaz büyüsü sayesinde 4 ay içinde şirket battı. Medyum baransel kesinlikle işinin uzmanı ve izmirin en iyi hocası.

 23. Mustafa

  Medyum baranselin büyüleri çok ama çok etkili, medyum baransele yaptırdığım aşık etme büyüsü çok kısa zamanda etkisini gösterdi. Kesinlikle izmirlilere tavsiye ediyorum.

 24. Süheda

  Görümcemin çocuğunun olmaması her zaman bizi kıskanmasına neden olmuştu ama büyü yapacağı aklıma gelmezdi. Neyseki medyum baransel hocamız var. Hocamızın çalışmaları sayesinde kocamla bana yapılan ayırma büyüsünden kurtulduk. Hocamıza teşekkür ederim.

 25. Gönül

  herkes ikinci baharı yaşamak ister. Ben de eşimle ikinci baharımızı yaşamak için medyum baransele aşk büyüsü yaptırdım ve ikinci baharımızı yaşamaya başladık. Medyum baranseli kesinlikle tavsiye ederim.

 26. merve

  Medyum baranselin eşime yaptığı evlilik büyüsü sayesinde mutlu bir evliliğim oldu. İzmirdeki en muhteşem hocaya teşekkür ederim.

 27. Kerime

  Kız arkadaşıma yaptırdığım papaz büyüsü sayesinde kız arkadaşımla sıkı bir bağımız oldu ve evlenmeye karar verdik. Medyum baranseli kesinlikle tavsiye ediyorum.

 28. Ömür

  Kız arkadaşımın eşi sürekli kız arkadaşıma kötü davranıyordu ve şiddet uyguluyordu. Medyum baransele danışmaya karar verdik ve medyum baransele aşk büyüsü ve dil bağlama büyüsü yaptırdık. Hocanın işlemleri kısa sürede etkisini gösterdi ve eşi normale döndü. Bende hocamızı tavsiye ederim.

 29. gülser

  Ayrıldığım erkek arkadaşım en yakın arkadaşımla çıkmaya başladığında kendime yediremedim ve ondan intikam almak istedim. Medyum baranselin ayırma büyüsü sayesinde onları ayırdım. Medyum baransel kesinlikle işini sonuna kadar ciddiyetle yapan biri, izmirdeki arkadaşlara tavsiye ederim.

 30. Fikret

  Karımdan ayrılmak istiyordum ama karım nafaka ve bir çok şeyle beni tehdit ediyordu. Ne yapacağımı bilmez durumdaydım. Bir arkadaşım medyum baranselin izmirdeki en iyi hoca olduğunu söyledi ve medyum baranselle çalışmaya karar verdim. Ayırma büyüsü sayesinde kısa sürede eşim hiçbir talepte bulunmadan ayrıldı. Hocamıza teşekkür ederim.

 31. sercan

  Kız arkadaşıma yaptığım aşk büyüsü kısa sürede sonuç verdi medyum baransel hocayı kesinlikle tavsiye ediyorum. Baransel hoca kısa sürede sonuç almak isteyenlere tavsiyemdir.

 32. Habibe

  Kocam 6 yıldan sonra gözlerini dışarıya dikmişti. Medyum baranselin göz bağlama büyüsü sayesinde artık sadece benimle ilgileniyor ve izmirden dışarıya çıkmıyor. Baransel hocaya çok teşekkür ederim.

 33. berrin

  Ben foçadan berrin, evimin kapısındaki domuz yağı büyüsünden medyum baransel hoca sayesinde kurtuldum. Medyum baransele çok teşekkür ederim.

 34. Fethiye

  Kocamın ailesi benden pek haz etmiyordu nedense yıldızımız bir türlü barışmıyordu. Sonunda medyum baransele danıştım ve bana şirinlik büyüsü yaptı ve kısa sürede kocamın ailesinin ilgi odağı oldum. Bu kendi yuvam içinde büyük huzur verdi. Medyum baranseli kesinlikle tavsiye ediyorum.

 35. Cemile

  aileme yapılan kara büyü yüzünden gün yüzü görmüyorduk. izmir de gezmediğim hoca kalmadı ama değişen birşey olmadı. Medyum baranselle tanışmam büyük bir şanstı benim için. Medyum baransel aileme yapılan kara büyüyü kısa zamanda temizledi ve rahat bir nefes aldık. Medyum baransele çok teşekkür ederim.

 36. zekiye

  Halamların bize yapmış olduğu büyüler yüzünden bütün kısmetim kapanmıştı. İzmirde bir kaç hoca gezdim ama sonuç alamadım. Bir arkadaşım medyum baranseli tavsiye etti ve medyum baranselle çalışmaya karar verdim. Medyum baransel kısa sürede yapılan büyüleri temizledi ve kısmet açma büyüsüyle hayatım düzene girdi. Hocayı kesinlikle tavsiye ediyorum.

 37. Recep

  Kız arkadaşımı evliliğe bir türlü ikna edemiyordum. Medyum baranselin evlilik büyüsü sayesinde kız arkadaşım kendi ne zaman evleneceğiz demeye başladı. Medyum baransel hoca kesinlikle harika bir insan. Sizlere tavsiye ederim.

 38. Enise

  Başıma musallat olan ve peşimi bırakmayan eski belalı sevgilimden medyum baranselin soğutma büyüsü sayesinde kurtuldum ve koca izmirde bir daha karşılaşmadık. Medyum baransele bir kez daha teşekkür ederim.

 39. Savaş

  Eşimle 12 yıllık evliliğimiz sonunda artık herşeyi tamemen tüketmiştik ve ayrılmak istiyordum fakat eşimi razı edemiyordum. Aylarca izmirde hoca kovaladım ama sonuç alamadım. Sonunda medyum baranselle iletişime geçtim ve ayrılık büyüsü sayesinde kısa sürede eşimle boşanma davasını imzaladık. Medyum baranseli kesinlikle tavsiye ederim.

 40. neriman

  Kızıma yapılan sabun büyüsü kızımın hayatını resmen bitirmeye başlamıştı. İzmirdeki bir çok hocayla görüştüm ama çözüm bulamadım. Medyum baransel hocayı komşumuz tavsiye etti ve medyum baranselle çalışmaya karar verdim. Hocamız kısa sürede sabun büyüsünden kurtardı ve kızım hayata geri döndü. Hocamıza teşekkür ederim.

 41. ilkay

  medyum baransele yaptırdığım aşk büyüsü kısa sürede sonuç verdi. Aynı mahallede oturan ve yıllardır yüzüme bakmayan kız arkadaşımla ilişkimiz başladı hocamıza çok teşekkür ederim.

 42. Burak

  Ben izmirden burak. Çalışma hayatım hiç iyi değildi ve düzgün bir işe çok ihtiyacım vardı. Medyum baranselin kısmet açma büyüsü sayesinde kısa sürede iş sahibi oldum ve iş yerinde çok sevilen bir insan oldum. Medyum baranseli kesinlikle tavsiye ediyorum.

 43. İzmir buca birsen

  Eşimin annesi sürekli ailemize burnunu sokuyordu ve kocamda annesini dinliyor ama beni eziyordu. Sonunda medyum baransele danıştım ve kaynanama soğutma büyüsü yaptırdım. Bir ay gibi kısa bir sürede kaynanam evimizden tamamen uzaklaştı ve rahat bir nefes aldım. Medyum baransele teşekkür ederim.

 44. gonca izmir

  Evlenmeye yanaşmayan erkek arkadaşımı medyum baranselin ikna etme büyüsüyle evlilik yolunda ilerlemeye başladık. Medyum baranseli kesinlikle tavsiye ederim.

 45. ahsen

  Sevgilimin arkadaş ortamı ilişkimizi sürekli etki altına alıyordu ve bu durum beni fazlasıyla geriyordu. Medyum baranselin soğutma büyüsü sayesinde sevgilim arkadaş ortamından uzaklaştı ve benimle ilgilenmeye başladı. Medyum baranseli tavsiye ederim.

 46. tansel

  Aileme muskalarla yapılan ve hayatımızı mahveden büyüler yüzünden bir yıl boyunca çok sorunlar yaşadık ve yokluk çektik. İzmirde gitmediğim hoca kalmadı ama çare olmadı. Sonunda medyum baransele danıştım ve iki ay içinde üstümüzdeki bütün büyülerden bizi kurtardı. Medyum baranseli kesinlikle tavsiye ediyorum.

 47. kasım

  Medyum baransele yaptırdığım aşk büyüsü ve evlilik büyüsü sayesinde bir yuva sahibi oldum ve sevdiğim insana kavuştum. Hocamıza teşekkür ederim.

 48. Simay

  İş yerindeki patronumu medyum baranselin aşk büyüsü sayesinde kendime bağladım ve hayatımı en anlamda güzelleştirdim. Hocamızın büyüleri kesinlikle etkisini kısa sürede gösteriyor ben en canlı şahidiyim. Hocamızı izmirdeki herkese tavsiye ederim.

 49. Kiraz

  Peşime sapık gibi dadanan adamdan medyum baranselin soğutma büyüsü sayesinde kurtuldum. Hocamıza teşekkür ederim.

 50. ulaş

  Benden ayrılmak isteyen kız arkadaşıma medyum baranselin aşk büyüsünü yaptırdım ve kısa süre içinde kız arkadaşımla evlenmeye karar verdik. Hocamıza çok teşekkür ederim.

 51. Ayperi

  Dul bir kadın olduğum için başıma musallat olan adamdan medyum baranselin soğutma büyüsü sayesinde kurtuldum. Medyum baranseli kesinlikle tavsiye ederim.

 52. tahsin

  Sevdiğim kızla evlenmek istiyordum ama o beni çok ciddiye almıyordu. Medyum baransel evlilik büyüsü çalışmalarına başladıktan sonra kız arkadaşım evlenmek için beni kemirmeye başladı ve bir yıl içinde evlendik. İzmirin en iyi hocasına çok teşekkür ederim.

 53. fatma

  kocam yeni çalıştığı firmadaki arkadaşları yüzünden hovardalığa başlamıştı ve başka kadınlarla birlikte oluyordu. Komşumuzun medyum baranseli tavsiye etmesiyle hiç düşünmeden iletişime geçtim. Medyum baranselin bağlama büyüsü sayesinde kocamı tekrar kendime bağladım ve arkadaşlarından uzaklaşması için soğutma büyüsü yaptırdım. Her iki çalışmada da medyum baransel çok başarılıydı.

 54. Sunay

  Üst katımdaki dul komşum sürekli ailemizin içindeydi ve kocamla fazla ilgiliydi. Sonunda dayanamadım ve kocam elden gitmeden birşeyler yapmaya karar verdim. Medyum baransele danıştım ve soğutma büyüsü sayesinde komşumuzu ailemden uzaklaştırdım. Hocamıza çok teşekkür ederim.

 55. ada

  Erkek arkadaşımın işleri son aylarda baya kötüye gidiyordu ve sürekli izmirde müşteri kaybediyordu. Medyum baransel ile tanıştık ve kısmet açma büyüsü sayesinde işlerimiz iki ay içinde düzeldi ve eskisinden daha iyi oldu. Medyum baransele teşekkür ederim.

 56. Zehra

  beni terk eden erkek arkadaşımı medyum baranselin geri getirme büyüsü sayesinde tekrar kazandım. Medyum baransele çok teşekkür ederim.

 57. Sezgin

  Aşık olduğum kız arkadaşıma bağlama büyüsü yaptırdım ve kısa sürede izmirde evlenmeye karar verdik. Medyum baranselin çalışmaları kesinlikle çok etkili kendisini tavsiye ediyorum.

 58. Koray

  İşyerindeki müdürüm senelerdir işimde terfi etmeme engel oluyordu ve işimi kaybetmemek için sesimi çıkaramıyordum. Sonunda medyum baransele danıştım ve kısmet kapama büyüsü sayesinde müdürümü işten ayırdım ve terfi ettim. Medyum baranseli kesinlikle tavsiye ederim.

 59. İzel

  Zengin erkek arkadaşımın pek evlilik derdi yoktu çünkü çevresinde fazlasıyla kız vardı. Medyum baranselin göz bağlama büyüsü sayesinde çevresinden uzaklaştı ve evlilik büyüsüyle evlendik. Hocamıza sonsuz teşekkür ederim.

 60. Hüsniye

  Kocamın ailesi çok canımı yaktığı için medyum baransele papaz büyüsü gibi zor bir büyü yaptırdım ve kısa sürede etkisini gösterdi. Bence medyum baransel izmirdeki en iyi hoca.

 61. Şeref

  Ben askerdeyken kız arkadaşımın beni terk ettiğini öğrendim bu beni yıkmıştı. Askerden döndükten sonrada izmirde bir kaç hoca gezdim ona tekrar kavuşmak için ama işe yaramadı. Medyum baransele ulaştım ve geri getirme büyüsü sayesinde tekrar kız arkadaşıma kavuştum. Medyum baransele teşekkür ederim.

 62. sami

  Karımı küçük bir kaçamak sonucu kaybetmekle karşı karşıya kaldım. Pişman olmuştum ama eşim beni affetmiyordu ve ayrılmak istiyordu. Bir arkadaşımın medyum baranseli tavsiye etmesi üzerine hemen iletişime geçtim ve medyum baranselin aşk büyüsü sayesinde karımı kendime affettirdim ve yuvamı kurtardım. Hocamıza teşekkür ederim.

 63. Şahin

  Kız arkadaşımla evlenmek istiyordum ama ailesi razı gelmiyordu. Medyum baranselin bağlama büyüsü sayesinde onların ağzını dilini bağladım evliliğe razı oldular. Medyum baransel kesinlikle harika bir hoca ve izmirdeki herkese tavsiye ediyorum.

 64. Eser

  ben izmirden eser. Çok hoşlandığım ama bana yüz vermeyen mahallemizin güzel kızını medyum baranselin aşık etme büyüsü sayesinde kendime kısa sürede aşık ettim. Medyum baranseli kesinlikle tavsiye ederim.

 65. metin

  ayrıldığım kız arkadaşımın yaptığı büyüler yüzünden sürekli sıkıntılar yaşıyordum ve uyku uyuyamıyordum. Sürekli kabuslar ve ne olduğunu bilmediğim sesler duyuyordum. Medyum baranseli bir arkadaşım tavsiye etti ve iletişime geçtim. Medyum baranselin üstümdeki büyüleri temizlemesiyle rahata kavuştum. Medyum baranseli kesinlikle tavsiye ederim.

 66. gül

  Evime yapılan domuz yağı büyüleri yüzünden aile düzenim bozulmuştu. Medyum baransel bir ay içinde ailemin düzenini sağladı ve çalışmalara başladığı andan itibaren rahat bir nefes aldık. Medyum baranseli kesinlikle tavsiye ediyorum.

 67. peri

  Birlikte olduğum adama deliler gibi aşığım ama deliler gibi aşığım ama evli olduğu için yarım bir ilişki yaşıyorduk. İzmir Medyumları için bir araştırma yaptım ve araştırmam sonucunda Medyum baranselin ayırma büyüsünü buldum. Bu büyü sayesinde eşinden ayırdım ve sevdiğim adam tamamen bana kaldı. İzmirin en iyi hocasına yürekten teşekkür ederim.

 68. özge

  Kızıma yapılan papaz büyüsünden medyum baransel sayesinde kurtuldum. Kızım üstündeki büyüden kısa sırada kurtuldu ve hayatı normale döndü. Medyum baransele yaptıklarından dolayı teşekkür ederim.

 69. Büşra

  Ben medyum baranselle papaz büyüsü üzerinde çalıştım ve böylesine zor bir büyüyü bile etkili şekilde uyguladı, Medyum baranseli kesinlikle tavsiye ederim. İzmirdeki en iyi hoca kesinlikle baransel hoca.

 70. Sezen

  kocamın en yakın arkadaşı evimize gelip gidiyordu ama ilerleyen zamanlarda bana karşı zaafı olduğunu öğrendim. Bu çok kötü bir durumdu ve geceler boyu uyku uyuyamıyordum. İzmirde bir kaç hoca gezdim ama çare bulamadım. Sonunda medyum baranselle tanıştım ve kocamın arkadaşına soğutma büyüsü yaptırdım. Medyum baransel hoca sayesinde belkide yuvam dağılmaktan kurtuldu. Hocamıza teşekkür ederim.

 71. hicran

  Evimdeki muskalardan medyum baransel hoca sayesinde kurtuldum. Medyum baransele çok teşekkür ederim.

 72. Tülay

  Kocamdan ayrıldıktan sonra peşimi bırakmıyordu ve hala üstümde baskı kurmaya hayatıma müdahale etmeye çalışıyordu, medyum baranselin soğutma büyüsü sayesinde kocamın baskılarından kurtuldum ve rahat bir nefes aldım. Medyum baranseli kesinlikle tavsiye ediyorum.

 73. Zerrin

  Ailem tarafından zorla evlendirilmek zorunda olduğum çocuktan medyum baranselin soğutma büyüsü sayesinde kurtuldum. Hocamıza çok teşekkür ederim.

 74. Kübra

  Hoşlandığım çocuğa yaptığım aşık etme büyüsü kısa sürede etkisini gösterdi ve erkek arkadaşım bana aşık oldu. Hocamıza çok teşekkür ederim.

 75. sezer

  sevgilim beni terk ettiğinde ondan intikam almak istedim ve medyum baransele danıştım. Medyum baranselin kısmet kapama büyüsü sayesi bir ay içinde etkisini gösterdi. Hocamız kesinlikle harika tavsiye ederim.

 76. Gönül

  Ben izmirden gönül, nişanlıyken beni terkeden erkek arkadaşımı medyum baranselin geri getirme büyüsü sayesinde tekrar geri getirdim hocamıza teşekkür ederim.

 77. leman

  Kocamla beni ayıran kaynanamdan intikam almak için medyum baransele papaz büyüsü yaptırdım ve kısa sürede etkisin gösterdi. Medyum baranseli kesinlikle tavsiye ediyorum. Bence izmirin en güzel ve etkili hocası.

Yorumlar