Büyü Belirtileri Nelerdir?

Büyü Belirtileri Nelerdir?

Büyü, kişinin hayatındaki dengeleri bozan ve normal hayatındaki davranışlarında tuhaflıklar yaratan bir olaydır. Sizde hayatınızda davranışlarınızın değiştiğini bir şeylerin yolunda gitmediğini düşünüyorsanız bu Büyü Belirtisi olabilir. Üzerinizde bir büyü var ise bu davranışlarınıza, konuşmalarınıza hatta bazen hayatınızı devam ettirmenize bile engel olabilir.

Büyü Belirtileri büyü belirtileriBüyü Belirtileri Nasıl Anlaşılır?

Bir kişiye büyü yapılmışsa manevi dünyasında değişiklikler olur hiç yapmadığı davranışları sergilemeye başlar. Eğer bu şekilde değişik davranışlar sergiliyorsa o kişide büyü olabilir. Kişide büyü olduğunu gözle anlamak biraz zor olabilir bunun için iyi bir medyum ile iletişime geçmeniz gerekir. Medyumlar kişiye bakım yaparak üzerinde büyü olup olmadığını anlayabilirler.

Büyü Nasıl Bozulur?

Büyü bozma işlemi kolay bir işlem değildir. Uzman bir medyum tarafından yapılmalıdır yoksa ters etki yaparak durumla daha kötü olabilir. Büyü bozma konusunda uzman medyum  Baransel Hoca ile iletişime geçebilirsiniz.

Medyum Büyüleri

3 Medyum Yorumları -“Büyü Belirtileri Nelerdir?

  1. Mine

    Merhaba bende Büyü Belirtileri Nelerdir? hakkında bilgi edinmek istiyorum. Acaba benimde üzerimde büyü mü var? Çok kötü rüyalar görüyorum ve sürekli değişik şeylerle karşılaşıyorum artık kendimi çok yorgun hissediyorum hocam ne yapmam gerek?

  2. Dilek

    Hocam merhaba kardeşimin üzerinde büyü olduğunu düşünüyorum. Kardeşim çok değişti ve artık ailemizi istemiyor evini istemiyor sürekli değişik hareketler yapıyor. Bazen kendi kendine konuştuğunu duyuyorum odasında. Büyü belirtileri neler olabilir? Büyü bozma işlemi yapıyormusunuz? Kardeşime yardım etmenizi istiyorum.

  3. md

    benim hayatımda her şey ters gitmeye başladı. ilk yüzümü yaktım. sonra karın kısmımı yaktım sonra ayak parmağım kırıldı. daha sonra büyük bir tartışma yaşandı aile arasında. maddi sıkıntı başladı ve en sonda sevgilim seninle evlenmeyeceğim evleneceğin birini bulursan tanış değip tartışma başladı ve ayrıldık. bu tersliklerin sebebi büyü olabilir mi ne olur cevap yazın. teşekkürler şimdiden.

Yorumlar