Ayırma Büyüsü

Ayırma Büyüsü

ayırma büyüsü ayırma büyüsüSevdiği kişilerden bekledikleri karşılığı göremeyen birçok kişinin derin üzüntüler içine girdikleri bilinmektedir. Hatta sevdikleri kişiler başka insanlar ile ilişki içindeyse yaşanılan üzüntüden ziyade bu durum içinden çıkılması zor bir hal alabildiği gibi yaşadıkları derin acının etkisi ile kendilerinden beklenmeyen bir takım yöntemlere dahi başvurmaktadırlar. Bu durumlar için tercih edilen bir yöntem ayırma büyüsü bu gibi sorunlar yaşayan birçok kişinin sevdikleri kişiyi birlikte olduğu kişiden ayırdığı ve kendilerine bağladıkları bilinmektedir.

Ayırma büyüsü nasıl yapılır, bu çalışma için bazen büyü yapılacak kişiye ait bir parça olabildiği gibi bazen de edinilen bilgiler resim vesaire yeterli olabilmektedir. Yapılacak çalışma ile büyünün etkisi altına giren kişide kısa sürede düşüncelerinde değişimler başlar bu değişimler kişinin ayrılması istenilen kişiden ayrılmasına yeterli olabilmektedir. Ayırma sonrası büyü yaptırma tercihinde olan kişinin istekleri doğrultusunda çalışma devam edecektir.

Özellikle kişinin düşüncelerinin istenilen yönde değişmesini sağlayan bazı çalışmaların güzel yanı büyünün etkisi altına giren kişilerin bu durumdan habersiz olması ve yaşadığı tüm olayları normal düşünmesidir. Bu durum yalnız kişinin kendisinde değil çevreden birçok kişininde bu durumu normal algılar ve yadırgamaz.

Bu özel çalışmayı özel yapan en önemli nokta bazı kişiler iyi sonuçlar bazı kişiler içinse kötü sonuçlar doğurmasına sebep olabileceğidir. Birçok medyum tarafından farklı yöntemlerle uygulanan ayırma büyüsü, birçok farklı çalışmada olduğu gibi etki süresi bu çalışmayı yapan medyuma göre değişiklik gösterebilmektedir. Önemli bir diğer detay çalışma sürecinde sabırlı olunması ve umut ile beklemektir. Bir diğer detay ise çalışma başlamadan önce istenilen detaylı bilgi ve bilginin doğruluğudur.

Toplum içinde özellikle anne babaların onaylamadığı evlilik veya ilişkileri bitirmek amacıyla tercih ettikleri bilinmektedir. Birçok zaman bu uygulamayı tercih edenlerin hiçbir şekilde fiziki ve psikolojik olarak zarar vermeden ilişkilerin son bulmasını sağlayan etkili bir büyü çeşidi olan ayırma büyüsü, hakkında detaylı bilgi ve yardım için Medyum Baransel ile çekinmeden iletişime geçebilirsiniz.

 • Ayırma Büyüsü nasıl yapılır?
 • Ayırma Büyüsü nasıl bozulur?
 • Ayırma Büyüsü belirtileri nelerdir?
 • Ayırma Büyüsü hakkında detaylar için iletişime geçin.

Medyum Büyüleri

14 Medyum Yorumları -“Ayırma Büyüsü

 1. ulku

  lutfen ıslem yaptıranlar yorum yazsın

 2. Görkem

  Teşekkürler Medyum Baransel için….
  Hocam sayesinde sonunda ayrıldılar, gözümün önündeki öpüş koklaş halleri aklımdan çıkmıyor hala ama onun için yapılacak bir şey orılmadığını söyledi hocam. Sonuçta artık ayrıldılar ve yan yana bile gelmiyorlar. Medyum Baransel ile ayrılık Büyüsü +1 Tavsiye Ediyorum

 3. sinem

  eski eşim beni çok yakından tanıdığınm bir kadınla aldattı boşanalı 3 ay oldu olmadı duydumki o kadınla gizliden resmi nikah yaptırmış ve resmen karı koca gibi yaşamaya başladılar hemen baransel hocaya başvurdum işlemlere başladım etkilerini görmeye başladım başka bi arkadaşımdan haber aldımki kavga dövüş birbirlerine girmişler inşallh daha beter olurlar

 4. dilek

  merahalar medyum baransel hocam eski sevgilime buyu yaptırmak istiyorum zamanında bana çok cektirdi şimdi bende onun cekmesini istiyorum nişanlısınıdan ayrılmasını istyorum lütfen yardımcı olurmusunuz

 5. Yasin D.

  HOCAM MERHABA SEVDİĞİMLE BANA AYIRMA BÜYÜSÜ YAPILDIĞINI DÜŞÜNÜYORUM BUNU NASIL ÖĞRENEBİLİRİM. SEVDİĞİM KIZ BENİ ÇOK SEVİYORDU HATTA BENİM İÇİN ÖLÜRDÜ FAKAT Bİ KAÇ HAFTA ÖNCE BENDEN SOĞUMAYA BAŞLADI VE BIRAKIP GİTTİ KESİN BİR BÜYÜ YAPTILAR YOKSA KESİNLİKLE BENDEN AYRILMAZ DI. BÜYÜ VAR MI YOK MU NASIL ÖĞRENEBİLİRİM. BEN SEVDİĞİMİ GERİ İSTİYORUMM ONSUZ YAŞAMAM ODA BENSİZ YAŞAYAMAZDI

 6. SERDAR

  Baransel Hocam çocukluğumdan beri sevdiğim kız beni bir türlü sevmedi onu hiç haketmeyen birini seviyor ben onların ayrılmalarını istiyorum. Ayırma büyüsü etkili olurmu? Onların birbirlerinden ayrılmasını ve kızın bana aşık olmasını istiyorum bunu yapabilir miyiz hocam bana yardımcı olun. yorumlarınızı okudum bir çok kişiyi kavuşturmussunuz benimde derdime çare bulun. medyum olarak en iyi medyumlar arasında isminiz var benimde derdime çare bulun

 7. gönül

  merhaba arkadaşlar ben Medyum Baransele ayırma büyüsü yaptırdım. ilk başlarda aklım çok karıştı ve olacağından emin değildim fakat bir hafta içinde işlem etkisini gösterdi beni bırakıp giden kocam beni aramaya mesaj atmaya pişman olduğunu saöylemeye başladı ve çok kısa sürede bana diğer kadını bırakıp bana döndü iyiki Baransel Hoca’ya rastladım bu konuda çok şanslıyım. En iyi medyum Baransel’dir başka medyum tanımam ben hocamdan Allah razı olsun.

 8. AYIRMA BÜYÜSÜ İSTİYORUM

  BANA ÇOK ACI ÇEKTİRDİLER HEP BENİ GÖRMEZDEN GELDİLER ARTIK ONLARIN AYRILMASINI İSTİYORUM SEVDİĞİM ADAM BENİM OLACAK AYRILIK BÜYÜSÜ İSTİYORUM HOCAM BANA YARDIM EDER MİSİNİZ. AYRILIK BÜYÜSÜ TUTAR MI SİZCE? ONLARI AYIRABİLİRMİYİZ.

 9. Songül sevgi

  hocam kocam beni başka kadınlarla aldatıyor onun o kadınlardan kopup evine geri dönmesini istiyorum başka hiçbir kadına bakmasın beni sevsin benimle birlikte olsun istiyorum hocam. sizin çalışmalarınızı duydum banada yardımcı olun. Medyumlar arasındaki yorumlardan buldum sizi buradan yazmak istedim çalışmalara nasıl başlayabiliriz. ne olur bana yardımcı olun tek çarem sizsiniz. Medyum olarak sizinle çalışmak istiyorum

 10. Dersim

  Merhaba arkadaşlar ben Baransel Hocama Ayırma büyüsü yaptırdım ve sonunda o kızdan kurtulduk. Abim için yaptırmıştım ayırma büyüsünü abimin sevdiği kız kesinlikle ona uygun değildi bunu ona söylesekte dinletemedik. Kız abimi resmen kullanıyordu bunu anlamamak için kör olmak gerekirdi. Bende aralarını açmak için ayırma büyüsü yaptırdım ve sonunda ayrıldılar inşallah daha bir araya gelmeyecekler Medyum Baransel bu konuda uzman medyum gerçekten

 11. ilker

  Kız arkadaşım başkası için beni terk edince medyum baransel hocayla iletişime geçtim. Medyum baransel hocanın yaptığı ayrılık büyüsü ile onları ayırdım. Medyum baransel hocaya çok teşekkür ederim.

 12. Fatma

  Kocam şirketteki bayan arkadaşı ile flört etmeye başlayınca ipin ucunu kaçırdı ve bende medyum baransel hocaya danıştım. Medyum baranselin ayırma büyüsü 25. gününde etkisini gösterdi ve kocamı sevdalısından ayırdım. Medyum baransel hocaya çok teşekkür ederim.

 13. filiz

  Medyum baransele yaptırdığım ayırma büyüsünün bu kadar etkili ve tesirli olacağını beklemiyordum gerçekten. Medyum baransel hoca işini sonuna kadar yapan ve ilgilenen biri. Herşey için teşekkür ederim.

 14. gülay

  Sevdiğim adam bir anda beni terk edip başka biriyle görüşmeye başladı ve benim hayatımı mahvetti. Medyum baransele başvurdum hocamızın çalışmaları sayesinde beni terk eden adamın haddini bildirdik. Benim için terk ettiği kızda onu terketti. Hocamıza çok teşekkür ederim.

Yorumlar