Aileden ayırma büyüsü

Aileden ayırma büyüsü

Bir insanın ailesinden ayrılması ve ailesinden soğutulması için yapılan büyüye aileden ayırma büyüsü denir. Pek faydalı bir adı olmasa da zaman zaman hayat kurtardığı görülmüştür.

aileden ayırma büyüsü aileden ayırma büyüsüBir kız çocuğunun ya da bir erkek çocuğunun ailesinden etkilenerek onların yanında kötü bir yola doğru gittiğini düşünüyor olabilirsiniz. Erkek arkadaşınızı ailesinden ayırmak isteyebilirsiniz ya da kız arkadaşınızın ailesi ile görüşmemesi için aileden ayırma büyüsü yaptırmak istiyor olabilirsiniz.

Bir insana kötülük amaçlı veya iyilik amaçlı yapılabilecek bir büyü türüdür ve ayırma büyülerinin en etkili sonuç veren büyülerinden birisidir. Aileden ayırma büyüsü konusunda bilgili medyumlar tarafından yapıldığında kısa sürede sizi sonuca ulaştıracaktır.

Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır?

 

Ayırma Büyüsü Ne İçin Yapılır?

Kişilerin birbirinden veya evlerinden uzaklaştırmak için yapılır. Kişileri sevdikleri kişilerden veya onlara zarar verecek kişilerden ayırmaları içinde yapılan büyüdür.

Ayırma Büyüsü Etkileri Nelerdir?

Ayırma Büyüsü yapılan kişi eğer ailesinden ayrılması için yapıldıysa ailedeki bireylerden uzaklaşır evine gitmek istemez sürekli kavga eder ve hırçın olur.

Sevgiliden Ayırma Büyüsü

İki sevgili arasını bozmak ve ayırmak için ayırma büyüsü yapılır. Sevgililerin arasına soğukluk girer ve birbirlerini istemezler. Kavga ve tartışmalar başlar.

Eşleri Ayırma Büyüsü

Sizler için bu büyü konusunda Medyum Baransel yardımcı olabilir, öncelikle aile konusunda bilgi toplayarak sonrasında sizin de isteklerinizi dinleyerek en doğru çalışmayı sizin için medyum yapacaktır. Medyum Baransel’i telefon ile arayabilir ya da mail adresine ailesinden ayırmak istediğiniz kişi hakkında kısa bir özet içeren mail gönderebilirsiniz.

Medyum Baransel İletişim

Medyum Baransel İletişim Bilgilerine Ulaşabilirsiniz…

Tüm sorunlarınız için çekinmeden iletişime geçebilirsiniz. Lütfen sorularınızı çekinmeden bize yazınız. En kısa sürece size dönüş sağlanacaktır.

baranselhocam@hotmail.com

Medyum Büyüleri

8 Medyum Yorumları -“Aileden ayırma büyüsü

 1. Nursel

  Teli varmıdır hocamın

 2. Sema

  ESKİ SEVGİLİMDEN KURTULAMIYORDUM. BİR TÜRLÜ BÜTÜN YOLLARI DENEDİM AMA ÇARE OLMADI. ARKADAŞIMIN ÖNERDİGİ MEDYUM BARANSEL HOCA AYIRMA BÜYÜSÜYLE BENİ HER KONUDA KURTARDI ESKİ SEVGİLİMDEN KENDİSİNE BU KONUDA MINNETTARIM. GÜVENE BİLECEGİNİZ BİR MEDYUM OLDUGUNU DÜŞÜNÜYORUM.

 3. CEYDA

  Mrb bende medyum arıyorum ayrılık büyüsü için ailemle birlikte yaşamam istemiyorum. ailem izin vermiyor lütfen bana bu konuda yardıncı olurmusunuz. ailemden ayrı yaşamak istiyorum.

 4. İpek

  kaynanam ayırma büyüsü ile eşimle beni ayırmaya çalıştı. iyiki gittim mudyum Baransel hocam bu büyüyü bozdu beni kurtardı. eşimle aramızda sorun kalmadı kaynanamıda bizden uzaklaştı. ço teşekkürediyorum.

 5. Nazife

  Bende medyum baransel hocamla kızımın serseri erkek arkadaşindan ayırma büyüsü ile ayyırmasını söyledim. kızımı erkek arkadaşindan 25 günlük beklemeden sonra kızımın ayrılık haberini aldım. bir anne olarak teşekkürediyorum.

 6. DİCLE

  BEN ÇOK MUTLUYUM ESKİ EŞİM BENDEN BİR KADIN İÇİN AYRILMIŞTI. 1,5 YIL SONRA MEDYUM BARANSEL HOCAMLA TANIŞTIM. ANLATTIM BARANSEL HOCAM AYIRMA BÜYÜSÜYLE ESKİ EŞİMİ O KADINDAN AYIRDI. AYRILIK HABERLERİNİ DUYDUM ÇOK MUTLUYUM HERKES HAKETTİGİ YERDE SAĞOLUN HOCAM

 7. Aygün

  Ayrılık büyüsü yaptırmak istiyorum. sevdigim kişinin nişanlısından ayrılmasını istiyorum. beni terk edip o kızla nişanlandı. ayrılık büyüsü yaptırdıgınızda bize etkisi olup olmadıgını örenmek istiyorum. medyum baransel hocam ne kadar fiyat istiyo bunuda örenmek istiyorum?

 8. Füsun

  selam bende eşimin dayaklarından beni altattmasından nefret ettim. boşanma kararı aldım. ama başarılı olmadım. internet sisesinden araştırma sonuçunda karşıma medyum baransel hocam cıktı. allahım razı olsun bana bu günleri yaşatan insandan kurtardı. dualarım sizinle olsun baransel hocam…

Yorumlar